spiritus
14-12-2020, 15:09
Na szczęście nie jestem głównym grafikiem w firmie ale mam zrobić kilka kartek świątecznych aby się popisać :D
Mam już parę projektów ale jedno mi nie pasuje, czcionka. Grafik mi polecił "Italianno" bo się tym bawi na początku ale jakoś też mu to nie pasuje.
Gryzie się to przez to, że jest również lekko za dużo tekstu z życzeniami, których nie możemy zmniejszyć więc trzeba to zmieścić.
Macie coś?
Mam już parę projektów ale jedno mi nie pasuje, czcionka. Grafik mi polecił "Italianno" bo się tym bawi na początku ale jakoś też mu to nie pasuje.
Gryzie się to przez to, że jest również lekko za dużo tekstu z życzeniami, których nie możemy zmniejszyć więc trzeba to zmieścić.
Macie coś?