spiritus
19-11-2020, 23:10
Cześć
Ma ktoś może (i chciałby się podzielić) jakąś zgodą na publikację wizerunku? Nie orientuję się jak to teraz prawnie wygląda czy nie trzeba się powoływać na jakieś paragrafy z rodo i dlatego pytam.
Generalnie do końca miesiąca jest konkurs w firmie, zdjęcia już mam, zgody na fb od tych osób już mam... ale muszę mieć odpowiedni kwit do tego.
Gdyby ktoś coś podesłał będę wdzięczny.
Ma ktoś może (i chciałby się podzielić) jakąś zgodą na publikację wizerunku? Nie orientuję się jak to teraz prawnie wygląda czy nie trzeba się powoływać na jakieś paragrafy z rodo i dlatego pytam.
Generalnie do końca miesiąca jest konkurs w firmie, zdjęcia już mam, zgody na fb od tych osób już mam... ale muszę mieć odpowiedni kwit do tego.
Gdyby ktoś coś podesłał będę wdzięczny.