PDA

Zobacz pełną wersję : Mam czas - kto powalczy?



Al Bundy
30-06-2007, 21:41
Sesja zakończona, uczelnia z głowy a lada dzień urlop. Chętnie powalczyłbym z kimś z was - najchętniej kimś kto mnie nie trawi ;)
Kto podniesie rękawicę? Temat zostawię jemu...

Lu_natyk
01-07-2007, 00:10
Heh ... jak widać nikt nie chce podnieść rzuconej rękawicy...

Ciekawe dlaczego ?... ;)

Al albo nie masz wrogów... albo za dobry jesteś :)

Jeśli do poniedziałku, do powiedzmy godziny 13:00 nikt rękawicy nie podniesie ja się po nią sięgnę...
... i choć przegranych u mnie aż nadto zmierzę się z Tobą...

Pozostawiając Tobie określenie tematu...


Ale to w poniedziałek...


pozdrawiam
Lu_natyk

Al Bundy
01-07-2007, 11:49
Ok. Mniemam raczej że własnie ludzie tak mnie nienawidzą że nawet d. skopać mi już nie mają ochoty ;)
Jakieś oznaki na PM otrzymałem ale poczekam aż ktoś oficjalnie podniesie rękawicę :D Oczywiście jesteś kolejny ;)

Artur Jonik
01-07-2007, 17:07
Witaj Al. Mam taka propozycje. W zwiazku z tym za Hanibal wyzwal mnie na pojedynek a jak widze nie zglosil swojej pracy w terminie ktory minal dzisiaj.
Nie dal tez znaku na lamach forum wiec chyba walkower.
Moze wymyslilbys cos w temacie martwa natura, pieniadze i zmierzyl sie ze mna?

Maciej
01-07-2007, 18:53
Al pewnie chce się zmierzyć z kimś "znanym" na forum, a jednocześnie z kimś kto ma odmienne poglądy zawsze niż On. ;)

Al Bundy
01-07-2007, 20:54
Moze wymyslilbys cos w temacie martwa natura, pieniadze i zmierzyl sie ze mna?

Czemu nie - jeśli Lu_natyk nie wystartuje w szranki ze mną to jesteś trzeci w kolejce :)

sailor
01-07-2007, 21:20
No dobrze Al, chciales masz :)
nie to zebym cie nie lubil :) ale z przyjemnoscia rekawice podejme ..

temat:

"kociak - meski punkt widzenia"
zalozenia - dozwolona fotografia i dowolna ilosc obrobki w psie
ilosc zdjec 1-3 do ustalenia przed prezentacja
zakres - glamour/akt
czas realizacji 31.07.2007

odie - zglos sie .. jest male zleconko do zrobienia :)

Al - zycze powodzenia!

Al Bundy
01-07-2007, 21:27
A więc poszło :D
Jeszcze nie zacząłeś a już szukasz wsparcia? hehehehe

odie będzie kociakiem :D ?

A poważniej - powodzenie będzie mi potrzebne ale co tam - będę walczył !
Tobie również powodzenia a nam dobrej zabawy życzę ;)

sailor
01-07-2007, 21:33
odie będzie kociakiem :D ?
A poważniej - powodzenie będzie mi potrzebne ale co tam - będę walczył !
Tobie również powodzenia a nam dobrej zabawy życzę ;)

kociaka wezme od Madziulka pisala na forum ze ma jakies na zbyciu..:) ogolic tylko trzeba zeby aktowo bylo .. odie ma hassela wiec wykona zadanie i doda szum z nikona .. pikus .. ide na piwo :D

eef
01-07-2007, 21:55
oj, będzie się działo... :mrgreen:

Lu_natyk
02-07-2007, 07:14
Zapowiada się kapitalny pojedynek...

Czekać będę na rezultaty.. :)

pozdrowienia

Lu_natyk

Andy_O
02-07-2007, 08:25
Al-owi z poprzedniego pojedynku zostało kilka ciekawych gadżetów, których potencjał ciągle nie jest wykorzystany :-)
Ewcia Hercigowa wczoraj mimochodem wspomniała mi, że Sailor już do niej dzwonił, i umówił - nie wiedzieć czemu - z Davidem LaChapelle. Plotki "na mieście" chodzą, że Sailor ich zatrudnił.
Ale wierzyć mi się w to nie chce, Sailor z byle kim by nie pracował, a przereklamowane nazwiska podstarzałej modeleczki i przebrzmiałego dziada udającego fotografa na tym forum to znacznie za mało.

Al Bundy
02-07-2007, 10:02
Al-owi z poprzedniego pojedynku zostało kilka ciekawych gadżetów, których potencjał ciągle nie jest wykorzystany :-)


Tak, tak - zwłaszcza modelka :mrgreen:

Niedzwiedz
02-07-2007, 10:18
ech szkoda ze tak późno przeczytałem , tez skończyłem sesje właśnie i chętnie bym sie powyzywał ;)

Andy_O
02-07-2007, 10:27
Tak, tak - zwłaszcza modelka :mrgreen:

Tak, modelka - marzenie. Nie narzeka, nie męczy się, jest zawsze dyspozycyjna w bardzo szerokim zakresie, nie zmienia fryzury na dzień przed sesją, zawsze pracuje bezpłatnie.

sailor
02-07-2007, 11:24
Ale wierzyć mi się w to nie chce, Sailor z byle kim by nie pracował, a przereklamowane nazwiska podstarzałej modeleczki i przebrzmiałego dziada udającego fotografa na tym forum to znacznie za mało.

i slusznie .. sailor swiadom wartosci drzemiacych w forum jzu zarezerwowal sobie rudego kota i napisal pw do odiego .. david jak tylko uslyszal o pomysle chcial do odiego chociazby maila ale grzecznie mu wytluamczylem ze odie nie ma czasu na drobiazgi typu sesja na okladke vouge'a

niedziwedz - moze sie dolaczysz??? zrobimy trojstronny pojedynek - jesli oczywiscie Al i administracja sie zgodzi ;)

Andy_O
02-07-2007, 11:34
niedziwedz - moze sie dolaczysz??? zrobimy trojstronny pojedynek - jesli oczywiscie Al i administracja sie zgodzi ;)

A może zrobimy batalię wieloosobową? Oddziały, pododdziały, chorągwie.. husaria, janczarzy.. walka pozycyjna, taktyki oskrzydlające?

Al Bundy
02-07-2007, 11:35
Tak tak - każdy z każdym :D

Andy_O
02-07-2007, 12:03
A ja mógłbym być podwójnym agentem :-)

sailor
02-07-2007, 12:04
jak mawial chinski strateg "bedizemy atakowac malymi grupami .. po 2-3 miliony "

Andy_O
02-07-2007, 12:07
jak mawial chinski strateg "bedziemy atakowac malymi grupami .. po 2-3 miliony "


Taka wojna nie ma sensu, bo liczebność przeciwnika nie przekracza błędu statystycznego. Więc można założyć, że przeciwnik nie istnieje.

Niedzwiedz
02-07-2007, 12:07
:) huuurrraaaaaa do boju jak w armi sowieckiej ;)

Lu_natyk
02-07-2007, 13:07
Zdecydowanie będzie się działo... oj będzie :)

pozdrawiam
Lu_natyk

Madziulek
03-07-2007, 16:25
kociaka wezme od Madziulka pisala na forum ze ma jakies na zbyciu..:) ogolic tylko trzeba zeby aktowo bylo ..

tak...ale wyraznie napisałam że oddam tylko w dobre ręce :)

bukowy dziad
03-07-2007, 16:44
madzia:

tak...ale wyraznie napisałam że oddam tylko w dobre ręce
to ja sie dolaczam i biore rudego;)

niedzwiedz:

huuurrraaaaaa do boju jak w armi sowieckiej
masowy pojedynek na wzor armii sowieckiej wygladalby tak:
co dwudziesty dostaje body d40, co dziesiaty 28-80/3.5-5.6, co piaty karte pamieci - i radzcie sobie:) a kto sie zechce wycofac natrafi na admina rozdajacego permbany;)

Madziulek
03-07-2007, 20:53
madzia:
to ja sie dolaczam i biore rudego;)

Tobie bez zastanowienia oddałabym wszystkie 4 i spałabym spokojnie :)

bukowy dziad
03-07-2007, 21:09
Tobie bez zastanowienia oddałabym wszystkie 4 i spałabym spokojnie :)

ja tez...po takiej kolacji:twisted:...

Marek Urbanowski
04-07-2007, 08:39
ja tez...po takiej kolacji:twisted:...

dawno się tak nie ubawiłem:))))

skulinski
04-07-2007, 10:30
ja tez...po takiej kolacji:twisted:...

:lol:

sailor
31-07-2007, 00:10
po uzgodnieniach z Al'em ustalilismy ostateczny termin oddania zdjec pojedynkowych na czwartek 02.08 godz 23:59
ilosc zdjec w pojedynku : 3 (trzy)

no to trzeba by teraz isc poszukac jakeigos kota .. .kici kici ... psiiik :)

Sylvii23
31-07-2007, 10:38
o kurczę trzeba nastawić budzik,heheh

hanibal
01-08-2007, 17:59
Witaj Al. Mam taka propozycje. W zwiazku z tym za Hanibal wyzwal mnie na pojedynek a jak widze nie zglosil swojej pracy w terminie ktory minal dzisiaj.
Nie dal tez znaku na lamach forum wiec chyba walkower.
Moze wymyslilbys cos w temacie martwa natura, pieniadze i zmierzyl sie ze mna?


TAAAAAAAK zdjecie wyslane zostalo w terminie....
moze najpierw do mnie a pozniej pisac nieprawde ?

holka
02-08-2007, 11:55
to ja tak organizacyjnie dopisze tu prosbe, bo nie wiem czy czytaliscie w osobnym watku :)

Wprowadzam male ograniczenia dotyczace przesylanych plikow, bardzo prosze aby nie przekraczaly one 300 kb. Ciezsze zdjecia nie beda wystawiane do pojedynkow.
Najlepiej by bylo gdyby nie przekraczaly 250 kb, powiedzmy, ze to bedzie taka wstepna granica, gdyby jednak zdjecie mialo stracic za duzo przy kompresji, dopuszczam dociagniecie do maksymalnie 300 kb.


W tytulach maili zawierajacych zdjecia do pojedynkow, prosze wpisywac nicki pojedynkujacych sie oraz tytul pojedynku.

sailor
02-08-2007, 12:49
bo nie wiem czy czytaliscie w osobnym watku :)


tak jest Pani Prezes .. czytalismy ..
i kombinujemy jak tu zrobic zeby bylo "dopsze" :)

holka
02-08-2007, 15:31
tak jest Pani Prezes ..
baaaardzo smieszne... :)

po prostu miejcie litosc dla mojego serka i niemal geometrycznie powiekszajacego sie na nim ruchu :)

sailor
02-08-2007, 17:55
alez mamy litosc mamy :) dlatego dlugo i mozolnie zmniejszalem fotki :D
moje torpedy wystrzelone w kierunku celu

holka
02-08-2007, 18:25
alez mamy litosc mamy :) dlatego dlugo i mozolnie zmniejszalem fotki :D
moje torpedy wystrzelone w kierunku celu


po uzgodnieniach z Al'em ustalilismy ostateczny termin oddania zdjec pojedynkowych na czwartek 02.08 godz 23:59
ilosc zdjec w pojedynku : 3 (trzy)


Piotrze, albo ja liczyc nie umiem, albo zmieniliscie ustalenia... mi wychodzi ze 5 przyslales... ja mam dokonac wyboru? :)

sailor
02-08-2007, 18:29
Piotrze, albo ja liczyc nie umiem, albo zmieniliscie ustalenia... mi wychodzi ze 5 przyslales... ja mam dokonac wyboru? :)

nooo wybierz te ktore ci sie bardziej podobaja :D

a tak serio - po wczorajszej wymianie pw moj adwersarz stwierdzil ze 3ma ciezko trafic wiec trzeba wieksza serie w ramach pewnosci ubicia przeciwnika :)
zapomnialem zmienic info. przepraszam.

ozzy
02-08-2007, 20:14
o rany, po 5 fotek będzie... coś tak czułem, więc zaopatrzyłem się w duży popcorn (dla psa, ja nie lubie;) ) i browarki już się chłodzą (to pies też lubi, ale sssssą dla mnie:) ). W każdym razie czekam na wasze krótkometrażowe filmy;)

botak
02-08-2007, 23:35
ja juz zabukowalem dostawce pizzy. popcorn dla "towarzysza" to niezly pomysl, tylko ze ja mam pod reka tylko "współspaczkę" :)

Macro
02-08-2007, 23:45
Nie lubi popcornu?