PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki sprzęt do sesji i fotografii produktowej



darkside92
05-10-2020, 13:53
Witam wszystkich odrazu zaznacze, że jestem totalnym amatorem w fotografii.Planuje założyć sklep internetowy a co sie z tym wiąże potrzebuję sprzętu do fotografii. Jestem również na etapie zakupu telefonu i czytałem, że są osoby ze świata fotografii które robią sesję smartfonami. Znalazłem również recenzje o tym że można zrobić dobrą sesje smartfonem jak i dużo opini że nigdy telefon nie dorówna aparatowi w to oczywiscie wierzę w 100% tyle ze mam ograniczony budżet mniej więcej 2000-2500zl. Pomyślałem o zakupie xiaomi mi Note 10 z aparatem 108mpix f 1.69 i tu chciałbym zapytać czy taki telefon wystarczy żeby sprostać fotografii produktowej a jeżeli nie to jaką lustrzanke i jaki obiektyw wybrać?Dodam ,że będą fotografowane ubrania w namiocie bezcieniowym i sesje plenerowe.Za wszystkie porady z góry dziękuję.

Bartolini82
05-10-2020, 13:56
Jeżeli jesteś gotów na pracę po 14h dziennie, 7 dni w tygodniu, to jesteś gotowy na sklep internetowy. W przeciwnym wypadku, poszukaj sobie spokojniejszej pracy na etacie :) Wiem co mówię :)

darkside92
05-10-2020, 14:03
Ok dzięki mam już zawód który przynosi mi dochodowy zarobek sklep bedzie robiony z mojej dodatkowej pasji zawsze moge kogos zatrudnić do prowadzenia sklepu albo zrezygnować
jezeli mnie to przerośnie ?

Wujot
05-10-2020, 14:04
Dodam ,że będą fotografowane ubrania w namiocie bezcieniowym i sesje plenerowe.
.

???

Może wrzuć jakieś foty o jakie ubrania chodzi?

pozdro
Wiesiek