PDA

Zobacz pełną wersję : "Kanony piękna" w fotografii



Bartolini82
24-09-2020, 15:12
Ot, taka ciekawostka z "najlepszymi" zdjęciami Wrocławia :D Ja dotrwałem do 9 :mrgreen:
https://gazetawroclawska.pl/oto-wasze-najlepsze-zdjecia-wroclawia-robia-wrazenie/ar/c1-15193824

crusiek
24-09-2020, 18:39
Coś poszło nie tak [emoji846] choć niektóre całkiem spoko [emoji13]

PM.M
24-09-2020, 19:41
Jak sami napisali, "robią wrażenie".

ksh
24-09-2020, 19:46
"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem"
:)

petros
25-09-2020, 22:57
To chyba powinno być w dziale humor :-)

jurkarol
25-09-2020, 23:25
W wielu lokalnych gazetkach znajda się jakies konkursy na porażające fotki.
Zresztą ta gazetka to niemiecka stonka - polska presse, która wyjadla mnóstwo lokalnych gazet. A zdjęcia, rzekłbym, są tak subtelne jak niemieckie reklamy i humor. Taki kanon

creep
04-10-2020, 16:20
Zresztą ta gazetka to niemiecka stonka - polska presse, która wyjadla mnóstwo lokalnych gazet. A zdjęcia, rzekłbym, są tak subtelne jak niemieckie reklamy i humor. Taki kanon
Tak, tak, Polacy to tylko Chopin i Szymborska, a Sławomira i Martyniuka nikt nie słucha... Jest popyt, jest i podaż.

Swoją drogą, to zdjęcie ociera się o SZTUKĘ: Dwóch wysokich członków Ku Klux Klanu na tle zachodzącego słońca patrzy złowrogo w stronę fotografa (https://gazetawroclawska.pl/oto-wasze-najlepsze-zdjecia-wroclawia-robia-wrazenie/ga/c1-15193824/zd/45555046).

ksh
04-10-2020, 20:38
W czasach gdzie "wszyscy potrafią robić zdjęcia" i nie trzeba do tego sprzętu bo każdy ma fona w kieszeni jakość zdjęć leży i kwiczy, wystarczy zerknąć na fora czy grupy podróżnicze gdzie ludzie wklejają koszmarki obróbkowe albo relacje prosto z fona czy z jakiegoś aparatu.