Zobacz pełną wersję : Czy fotografuje lub fotografował tu ktoś Państwowych VIPów?
spiritus
12-09-2020, 12:37
Jest tu może ktoś taki?
pewnie wielu to robi. Taki zawód.
misiak76
12-09-2020, 13:31
To zależy jakich VIP-ów masz na myśli. Lokalnej, krajowej czy światowej. Słowo VIP jest wieloznaczne.
Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
spiritus
12-09-2020, 13:36
Krajowych
Zdarzyło się raz czy dwa. Co chcesz wiedzieć?
Kilku krajowych, nawet dwóch światowych:
http://robertkresa.com/PICTURES/200904-009-SILVIO-BERLUSCONI.jpg http://robertkresa.com/PICTURES/200910-007-STEVE-WOZNIAK.jpg
Tyle, że dawno temu. Napisz o co chodzi konkretnie bo ciężko się odnieść.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.