PDA

Zobacz pełną wersję : Czy fotografuje lub fotografował tu ktoś Państwowych VIPów?



spiritus
12-09-2020, 12:37
Jest tu może ktoś taki?

stock
12-09-2020, 12:51
pewnie wielu to robi. Taki zawód.

misiak76
12-09-2020, 13:31
To zależy jakich VIP-ów masz na myśli. Lokalnej, krajowej czy światowej. Słowo VIP jest wieloznaczne.

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka

spiritus
12-09-2020, 13:36
Krajowych

Slon
12-09-2020, 14:10
Zdarzyło się raz czy dwa. Co chcesz wiedzieć?

Keek
12-09-2020, 16:40
Kilku krajowych, nawet dwóch światowych:

http://robertkresa.com/PICTURES/200904-009-SILVIO-BERLUSCONI.jpg http://robertkresa.com/PICTURES/200910-007-STEVE-WOZNIAK.jpg

Tyle, że dawno temu. Napisz o co chodzi konkretnie bo ciężko się odnieść.