PDA

Zobacz pełną wersję : Kominek do Kieva 60



radekg
11-10-2005, 08:36
Witam,
kupiłem kiedyś dawno kieva 60 bez kominka. Niestety nie moge nigdzie dostac samego kominka, do którego nie dołączony byłby wspomniany aparat. ;) Wczoraj na allegro pojawiło się coś takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67550210 . Ponieważ Kiev 60 to podróbka ukraińska pentacona six to nieśmiało się zapytuje czy ten kominek będzie pasował? Wiem, że szanse są niewielkie.. ale może..

A może ktoś ma do sprzedania kominek?

Pozdrawiam,
Radek.

ajt
12-10-2005, 10:12
Pasować nie będzie, Kiev 60 ma zupelnie inne mocowanie. Tak się składa, że mam kominek, razem z dwoma popsutymi Kievami 60, ale zastanawiam się, czy warto rozkompletować. W sumie zdjęć nimi już nie będę robił, najwyżej wystawie na allegro jako szmelc na części :)
Sam kominek za to nówka. Sam nie wiem.... :)

radekg
12-10-2005, 10:22
Pasować nie będzie, Kiev 60 ma zupelnie inne mocowanie. Tak się składa, że mam kominek, razem z dwoma popsutymi Kievami 60, ale zastanawiam się, czy warto rozkompletować. W sumie zdjęć nimi już nie będę robił, najwyżej wystawie na allegro jako szmelc na części :)
Sam kominek za to nówka. Sam nie wiem.... :)

Jak byś wystawiał to daj znać. Dzisiaj odbieram mojego Kieva z naprawy. Jeśli wszystko z nim w porządku to bym nabył.

Radek.