PDA

Zobacz pełną wersję : [Pytanie] Libia Tunezja



giziol
28-06-2007, 17:29
MAm takie pytanko czy ktoś ma jakąś wiedzę jak się mają ceny sprzetu foto w tych krajach, wybieram sie tam we wrzesniu, wiem ze sprzet tam jest tylko nie wiem skad moglbym sie dowiedziec jakie mniej wiecej sa ceny. Nie chodzi mi o dokladne ceny ale jak ktos ma jakąs wiedze albo wie gdzie moglbym jej zasięgnąc to prosze o pomoc. Slyszalem tez ze nie daja oni gwar. tzn ponoc w libi nawet paragonu ci arab nie da:D a jak by tam byl taki 70-200 za 4500 mhmhm marzenia:D

wkrass
05-07-2007, 14:13
Rusz glowa przyjacielu i odpowiedz sobie sam.
W biednej Tunezji lub niebogatej Libii chcesz za psi grosz wyjac szklo Nikona z wyzszej polki?
Zwroc uwage na lecacy na pysk kurs dolara i spraw sobie ten sprzet w B&H.
Mozesz tez zrobic to jeszcze prosciej - kup to w RP.

giziol
05-07-2007, 15:39
ewnie ze ruszam glowa wiem co tam jest taniej a co nie. ale nie znam cen foto sprzetu, bede znal dopiero za 2 tyg wybranych modeli szkiel bo napisalem do ciotki zeby sprawdzila w miare mozliwosci. oni tam maja bardzo duzo zdziwilbys sie. Myslalem tylko ze moze ktos juz tam byl i cos wie.

amator
06-07-2007, 18:55
Byłem kilka razy w krajach arabskich. Kupienie drobnej pamiątki to 10 minut targowania w celu zbicia 5-10 krotnie podbitej ceny. Kupienie zegarka to kilkugodzinne targowanie zakończone uszkodzonym pęcherzem moczowym od przepicia herbatkami.:) I już dlatego nie wyobrażam sobie kupowania tam sprzętu foto. Są wprawdzie sklepy gdzie targować się nie trzeba ale ceny są tam raczej nieciekawe.