Zobacz pełną wersję : [ Pentax ] Szukam zaufanego serwisanta
Niestety moje "analogowe" kontakty odeszły w zapomnienie
Szwankuje mój pentax 6x7
(dziwne w sumie to dosyć) - może macie kogoś zaufanego ?
wygląda trochę na potrzebę nowych smarów
Kojocisko
30-04-2020, 17:15
Słuchaj, ja bym zagadał z Rafałem Smolińskim ze Studia 5s. To gość o dużej wiedzy i kulturze technicznej. Da radę - to powie, jak nie da rady, to pewnie też.
Drugim miejscem, gdzie kiedyś mi skutecznie pomogli z analogiem, to serwis/komis na Armii Ludowej - BTfoto.
Korzystałem z usług obu panów, zjedli zęby na starym sprzęcie:
- Witold Bykowski - naprawafoto.pl
- Adam Bieniek - serwisfoto.com.pl
Bykowski - nigdy więcej naprawa LXa po jedgo wsytępach kosztowała mnie/nas dodatkowe 1500 zł a wtedy dolarr jednak stał inaczej
krzysztofz24
30-04-2020, 21:25
- Adam Bieniek - serwisfoto.com.pl
O to, to.
Rowniez korzystalem 3 krotnie, za kazdym razem bylo elegancko.
-Czyszczenie matowki i calego aparatu Nikon F801 po zakupie.
-Zwykle czyszczenie matrycy na mokro w D60 przy sprzedazy.
-Czyszczenie i skladanie po mnie (czytaj trzeba byl oobiektyw poskladac praktycznie od nowa) MIR 35/2 po tym jak mi sie wydawalo ze go bez problemu rozbiore, wyczyszcze i zloze:-).
To zaklad pokoleniowy, ktory istnieje 30 lat. Jak zanosilem F801 to pan Adam wrecz entuzjastycznie do jego przegladu podszedl, milo bylo pogadac ze to kiedys byl sprzet za kupe kasy dla zawodowcow a teraz za pare stowek z allegro.
Takze, ja recze za ten zaklad.
https://naprawa-sprzetu-fotograficznego-adam-i.business.site/
Adam Bieniek gdzies tak w okolicach 1410 miał zakład gdzie dzisiaj Mordor ma swe miejsce ?
Kojocisko
01-05-2020, 17:11
Mam wrażenie, że od czasu powstania wykruszenia w Szczerbcu są to Aleje Jerozolimskie. Ale może być to projekcja.
krzysztofz24
01-05-2020, 17:39
Adam Bieniek gdzies tak w okolicach 1410 miał zakład gdzie dzisiaj Mordor ma swe miejsce ?
Przeciez masz adres w linku, ktory dalem. Wystarczy kliknac wyznacz trase.
Nie wiem czy kiedys byl tam gdzie teraz jest mordor (czyli mokotow).
Lokalizacja ta sama jak bylem 8-10lat temu:-).
Czyli Centrum, Al.Jerozolimskie, od Placu Zawiszy i Hotelu Sobieski z kilkaset metrow w strone centrum.
Tylko spogladaj w gore:-), bo to taki pasaz handlowy, ze sie wchodzi na gore na taki balkon jakby.
wiem wiem
badam czy coś robiłem u niego
bo kojarzy mi sie człowiek który w miejscu dzisiejszego luxmedu miał swój serwis
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.