PDA

Zobacz pełną wersję : nowa przyssawka do szyby z mocowaniem



fafniak
28-04-2020, 10:19
Wczoraj padła mi moja przyssawa
38823

38824

38825

I teraz tak - naprawić to sie chyba nie da
kupić firmową do gopro- szkoda bo nie zamontuje 6400 sonego

czy znacie coś co trochę lepiej jest zbudowane z takim kulowym przegubem/"głowicą"

OjTam
28-04-2020, 12:00
Jak się nudzisz, możesz spróbować naprawić. Jak? Mąka/proszek do pieczenia sypany na cyjanoakryl. Proszek lepszy, drobniejszy. A później szlif. ;)

jurkarol
28-04-2020, 13:46
maka z kropelka? chyba nie bardzo... klej epoksydowy dwuskladnikowy jak beton

OjTam
28-04-2020, 13:48
Na jakiś czas wystarczy. A klej epoksydowy pewnie droższy niż taka przyssawka.

jurkarol
28-04-2020, 14:41
kilkanaście złotych klej, i zestaw działa a przyssawka się przydaje. a taśmą klejąca też można :)

fafniak
28-04-2020, 16:45
nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z konstrukcji/jak to działa
pomińmy naprawę ok ?

jurkarol
28-04-2020, 22:41
właśnie obawiam się, że nie da się naprawić, bo ulamane jest całkiem

TOP67
28-04-2020, 23:56
Skleić się nie da. Ale dorobić tak.