PDA

Zobacz pełną wersję : LightRoom 1.1 - update



Artur
28-06-2007, 10:36
Ponowie informacje z innego watku. Pojawil sie update LightRoom'a do wersji 1.1.
Po tym uaktualnieniu (wg mnie) LightRoom przegonil Apple Aperture. Zmiany dotycza np. rozwiniecia (wzbogacenia) panelu wyostrzania, ktore wczesniej bylo bardzo ubogie. Udoskonalono rowniez system redukcji szumow. LightRoom otrzymal rowniez kilka dodatkowych funkcji znanych z Photoshopa.

Kuba_eM
28-06-2007, 13:56
No, nie powiem, wygląda fajnie... Ale dawno nie używałem poprzedniej wersji, więc nie pamietam co tam było. Oceniać będą inni.

subs
29-06-2007, 21:45
zainstalowane (wersja MAC) działa jakby szybciej, poza tym doszło parę przydatnych suwaków.
Generalnie wcześniej było bardzo dobrze, teraz jest jeszcze lepiej.

Vim_Woodenhands
30-06-2007, 01:25
Widzę, że inni byli szybsi :-)
Bardzo mnie ucieszyły zmiany w module odszumiania oraz wyostrzania; jeszcze lepsze możliwości dzięki dodatkowym parametrom.
W ustawieniach można również zaznaczyć opcję, dzięki której identyczne zdjęcia zapisane jako NEF-y i JPG-i (od ISO 800 wzwyż robię w obu formatach) można traktować jako osobne pliki - wcześniej LR importował JPG z karty, ale wyświetlał tylko NEF-y.
Obsługuje też nowe aparaty, z których mnie interesuje D40X - w końcu jest :-)
Na razie tylko przez chwilę mogłem przejrzeć najnowszą wersję, ale już mi się bardzo podoba.

Kundzior
01-07-2007, 03:32
1.1 jest zdecydowanie szybszy niż 1.0.