Zobacz pełną wersję : Ponad podziałami - może pomożemy ?
https://www.siepomaga.pl/biebrza
Ja juz wpłaciłem
jurkarol
22-04-2020, 22:36
https://www.siepomaga.pl/biebrza
Ja juz wpłaciłem
tytuł związany jest z Pomorzem a Ty o Biebrzy?
david555
22-04-2020, 22:41
"Się pomaga", to mi coś Jurkiem O. zalatuje.
tytuł związany jest z Pomorzem a Ty o Biebrzy?
o ratunku :(
ale wpadka
czy jakis moderator moze poprawić ????
Kojocisko
22-04-2020, 23:14
Można wpłacać (ja tak zrobiłem) bezpośrednio na konto parku. Bez pośredników. Dane powszechnie dostępne na FB.
A swoją drogą jest lepsza definicja państwa upadłego, niż zrzutka na strażaków gaszących park narodowy?
Gorąco namawiam aby dołączyć do apelu fafniaka. BPN to cudowne miejsce. Uratujemy je dla siebie.
david555
23-04-2020, 00:31
...
A swoją drogą jest lepsza definicja państwa upadłego, niż zrzutka na strażaków gaszących park narodowy?
...
A kto Ci powiedział, że PSP potrzebuje takich oddolnych inicjatyw, jak zbiórki pieniężne ?
Jeżeli już, to zebrane pieniądze, posłużą odtworzeniu zniczonego przez ogień drzewostanu, choć dyrekcja lasów państwowych i z tym tematem poradziłaby sobie bez takich propagandowych akcji.
Jeżeli kasa pomoże w czymkolwiek to ja sie nie zastanawiam.
Jurka nie lubię ale za dużo widziałem żeby deprecjonować jego inicjatywę. Czy "sie pomaga" to inicjatywa jurka - nie wiem, nie interesuje mnie to
"...Nie pomogę bo na to zbiera Jurek... " smutne
"państwo upadłe" - hmmm no to australia chyba też ?
Australia? Chyba nie ta skala.
Moderatorzy: zamknijcie ten wątek czym prędzej, bo znów polityczny rak nas tu czeka 8-)
cz4rnuch
23-04-2020, 10:03
Ponad podziałami :)
Kojocisko
23-04-2020, 11:43
A kto Ci powiedział, że PSP potrzebuje takich oddolnych inicjatyw, jak zbiórki pieniężne ?
Jeżeli już, to zebrane pieniądze, posłużą odtworzeniu zniczonego przez ogień drzewostanu.....
Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego. Zbiera pieniądze na działania OSP.
https://www.biebrza.org.pl/2,aktualnosci-parku?tresc=8158
Nic nie pisałem o PSP.
Rafał_Sz
23-04-2020, 13:49
Fafniak, Ty tak na trzeźwo?
Prosiłem moderację o poprawienie tytułu
Rafał_Sz
23-04-2020, 15:19
Prosiłem moderację o poprawienie tytułu
Nie wiem kogo, ale poprawiłem.
Istotna informacja - żadnych dyskusji o polityce, religii, Owsiaku, Rydzyku itp.
Druga istotna informacja - kto chce pomóc, niech pomaga. Ile chce i jak chce. Nic nikomu do tego.
Ta zbiórka wydaje mi się bardziej sensowna https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25910900,biebrzanski-park-narodowy-olbrzymia-nagroda-za-pomoc-w-ujeciu.html
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.