PDA

Zobacz pełną wersję : Ponad podziałami - może pomożemy ?



fafniak
22-04-2020, 20:34
https://www.siepomaga.pl/biebrza
Ja juz wpłaciłem

jurkarol
22-04-2020, 22:36
https://www.siepomaga.pl/biebrza
Ja juz wpłaciłem
tytuł związany jest z Pomorzem a Ty o Biebrzy?

david555
22-04-2020, 22:41
"Się pomaga", to mi coś Jurkiem O. zalatuje.

fafniak
22-04-2020, 22:43
tytuł związany jest z Pomorzem a Ty o Biebrzy?

o ratunku :(
ale wpadka

czy jakis moderator moze poprawić ????

Kojocisko
22-04-2020, 23:14
Można wpłacać (ja tak zrobiłem) bezpośrednio na konto parku. Bez pośredników. Dane powszechnie dostępne na FB.
A swoją drogą jest lepsza definicja państwa upadłego, niż zrzutka na strażaków gaszących park narodowy?
Gorąco namawiam aby dołączyć do apelu fafniaka. BPN to cudowne miejsce. Uratujemy je dla siebie.

david555
23-04-2020, 00:31
...
A swoją drogą jest lepsza definicja państwa upadłego, niż zrzutka na strażaków gaszących park narodowy?
...

A kto Ci powiedział, że PSP potrzebuje takich oddolnych inicjatyw, jak zbiórki pieniężne ?
Jeżeli już, to zebrane pieniądze, posłużą odtworzeniu zniczonego przez ogień drzewostanu, choć dyrekcja lasów państwowych i z tym tematem poradziłaby sobie bez takich propagandowych akcji.

fafniak
23-04-2020, 06:23
Jeżeli kasa pomoże w czymkolwiek to ja sie nie zastanawiam.
Jurka nie lubię ale za dużo widziałem żeby deprecjonować jego inicjatywę. Czy "sie pomaga" to inicjatywa jurka - nie wiem, nie interesuje mnie to
"...Nie pomogę bo na to zbiera Jurek... " smutne
"państwo upadłe" - hmmm no to australia chyba też ?

matbe
23-04-2020, 09:16
Australia? Chyba nie ta skala.

Merde
23-04-2020, 09:29
Moderatorzy: zamknijcie ten wątek czym prędzej, bo znów polityczny rak nas tu czeka 8-)

cz4rnuch
23-04-2020, 10:03
Ponad podziałami :)

Kojocisko
23-04-2020, 11:43
A kto Ci powiedział, że PSP potrzebuje takich oddolnych inicjatyw, jak zbiórki pieniężne ?
Jeżeli już, to zebrane pieniądze, posłużą odtworzeniu zniczonego przez ogień drzewostanu.....

Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego. Zbiera pieniądze na działania OSP.
https://www.biebrza.org.pl/2,aktualnosci-parku?tresc=8158

Nic nie pisałem o PSP.

Rafał_Sz
23-04-2020, 13:49
Fafniak, Ty tak na trzeźwo?

fafniak
23-04-2020, 14:23
Prosiłem moderację o poprawienie tytułu

Rafał_Sz
23-04-2020, 15:19
Prosiłem moderację o poprawienie tytułu

Nie wiem kogo, ale poprawiłem.

Istotna informacja - żadnych dyskusji o polityce, religii, Owsiaku, Rydzyku itp.

Druga istotna informacja - kto chce pomóc, niech pomaga. Ile chce i jak chce. Nic nikomu do tego.

jo44
30-04-2020, 19:36
Ta zbiórka wydaje mi się bardziej sensowna https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25910900,biebrzanski-park-narodowy-olbrzymia-nagroda-za-pomoc-w-ujeciu.html