Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Nie ma żadnej chmury...



spiritus
17-04-2020, 23:03
Od jakiegoś czasu dostaję inf o rzekomej napromieniowanej chmurze z Czarnobyla. Nie wiem czy też panikujecie ale zapobiegawczo napisze... spokojnie. Ktoś wymyślił mistrzowskiego fejka z niby wiarygodnego źródła... Do mnie dotarły już trzy: SG, wojsko i PAA.

https://dobrapogoda24.pl/artykul/zagrozenie-radiacyjne-radioaktywna-chmura-nad-polska-z-czarnobyla

Strona jest mega oblegana więc jeszcze info na fb:

https://facebook.com/Napromieniowani/photos/a.721369584541271/3396088620402674/?type=3&theater


Śpicie dobrze...i nie zapomnijcie zamknąć okien bo może być zimno :twisted:

notdot
18-04-2020, 10:55
chmura, 5G, szczepionki, autyzm, masoni, reptylianie, to się wszystko łączy w całość, spisek
;)

david555
18-04-2020, 11:09
chmura, 5G, szczepionki, autyzm, masoni, reptylianie, to się wszystko łączy w całość, spisek
;)

Masonów radziłbym nie bagatelizować. ;-)

A co do promieniowania, to w Krakowie/Łodzi jest w normie (sprawdzone licznikiem G-M).

Myszowor
18-04-2020, 11:25
Tutaj są odczyty z czujników PAA, wszystko w normie:
https://paa.gov.pl/strona-455-sytuacja_radiacyjna.html