spiritus
17-04-2020, 23:03
Od jakiegoś czasu dostaję inf o rzekomej napromieniowanej chmurze z Czarnobyla. Nie wiem czy też panikujecie ale zapobiegawczo napisze... spokojnie. Ktoś wymyślił mistrzowskiego fejka z niby wiarygodnego źródła... Do mnie dotarły już trzy: SG, wojsko i PAA.
https://dobrapogoda24.pl/artykul/zagrozenie-radiacyjne-radioaktywna-chmura-nad-polska-z-czarnobyla
Strona jest mega oblegana więc jeszcze info na fb:
https://facebook.com/Napromieniowani/photos/a.721369584541271/3396088620402674/?type=3&theater
Śpicie dobrze...i nie zapomnijcie zamknąć okien bo może być zimno :twisted:
https://dobrapogoda24.pl/artykul/zagrozenie-radiacyjne-radioaktywna-chmura-nad-polska-z-czarnobyla
Strona jest mega oblegana więc jeszcze info na fb:
https://facebook.com/Napromieniowani/photos/a.721369584541271/3396088620402674/?type=3&theater
Śpicie dobrze...i nie zapomnijcie zamknąć okien bo może być zimno :twisted: