Zobacz pełną wersję : Bezpieczeństwo danych na forum
velaskez
10-04-2020, 10:45
Dawno tu nie zaglądałem, ale wiem, żekiedyś nie miałem takich komunikatów. Moderacja i właściciele - co się dzieje?
Pierwszy komunikat mam logując się z prywatnego komputera.
38148
Drugi logując się z firmowego.
38149
Niestety m podobnie, firmowy komputer nie wpuszcza na forum.
Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Dawno tu nie zaglądałem, ale wiem, żekiedyś nie miałem takich komunikatów. Moderacja i właściciele - co się dzieje?
Pierwszy komunikat mam logując się z prywatnego komputera.
Drugi logując się z firmowego.
38149
A spróbuj wpisać zamiast http://...
https://forum.nikoniarze.pl
velaskez
13-04-2020, 22:55
A spróbuj wpisać zamiast http://...
https://forum.nikoniarze.pl
To samo...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.