PDA

Zobacz pełną wersję : Bezpieczeństwo danych na forum



velaskez
10-04-2020, 10:45
Dawno tu nie zaglądałem, ale wiem, żekiedyś nie miałem takich komunikatów. Moderacja i właściciele - co się dzieje?

Pierwszy komunikat mam logując się z prywatnego komputera.
38148

Drugi logując się z firmowego.
38149

sabur
10-04-2020, 12:58
Niestety m podobnie, firmowy komputer nie wpuszcza na forum.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

pawelp
10-04-2020, 13:06
Dawno tu nie zaglądałem, ale wiem, żekiedyś nie miałem takich komunikatów. Moderacja i właściciele - co się dzieje?

Pierwszy komunikat mam logując się z prywatnego komputera.

Drugi logując się z firmowego.
38149
A spróbuj wpisać zamiast http://...
https://forum.nikoniarze.pl

velaskez
13-04-2020, 22:55
A spróbuj wpisać zamiast http://...
https://forum.nikoniarze.pl

To samo...