PDA

Zobacz pełną wersję : No pięknie, pięknie...



jo44
10-04-2020, 00:02
Dostałem dziś maila:

Szanowna Klientko,
Szanowny Kliencie,

Z przykrością informujemy, iż w wyniku celowego działania osób trzecich nastąpił nieautoryzowany dostęp do danych dostępowych do sklepu części naszych Klientów. Chodzi o adres email (login) oraz hasło.

Czy ktoś także dostał coś takiego?

nimnull
10-04-2020, 00:07
A jaką wartość ma Twój post?
Skąd dostałeś?
Jaki sklep?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

OjTam
10-04-2020, 00:08
Tak, ja. O. (https://forum.nikoniarze.pl/threads/302470-Włam-na-cyfrowe-pl?p=4117106#post4117106)
Po próbie zalogowania na cyfrowe.pl dostałem zwrotkę o nieprawidłowym haśle, więc faktycznie pozmieniali.

jo44
10-04-2020, 00:09
Z cyfrowe.pl - więcej znajdziesz w poście OjTam https://forum.nikoniarze.pl/threads/302470-W%C5%82am-na-cyfrowe-pl

jurkarol
10-04-2020, 14:27
przecież to nie pochodzi od cyfrowe. co to za adres? podróbka strony. to phishing.
Jak się ktoś dał nabrać na ten link to właśnie o to chodziło.
wejdzie na cyfrowe.pl i sprawdźcie. jak dzieci się dali podejść

przemyślałem... dziwna strona z informacja ale nie podaje linku do zmiany hasła a zalecenie, to dobrze