pierote
30-03-2020, 01:03
Rodzice już po 70-siątce i z gazem może robić się coraz niebezpieczniej. I tak:
po 1) kuchenka stacjonarna - chyba nie. Chyba łatwiej będzie utrzymać czystość wkomponując płytę w blat a piekarnik zabudować.
po 2) z gazu myślałem zrezygnować ze względów bezpieczeństwa bo i tak gaz z butli. Jednak w sklepach że teraz płyty gazowe bezpieczne itd.
Kuchnia mała ok 2,3 na 2,3.
Może 2 polową indukcję? Np. Candy (https://www.ceneo.pl/40092459) w ceneo w polecanych. Ewentualnie Teka (https://www.ceneo.pl/56747725#tab=click) z łączeniem palników.
Możecie pomóc w wyborze, czy płyta z automatu się włączy po postawieniu garka i ew. sama się wyłączy po czasie/kiedy trzeba?
Jest jakieś zabezpieczenie jak zapomną wyłączyć aby nie chodziła non-stop?
po 1) kuchenka stacjonarna - chyba nie. Chyba łatwiej będzie utrzymać czystość wkomponując płytę w blat a piekarnik zabudować.
po 2) z gazu myślałem zrezygnować ze względów bezpieczeństwa bo i tak gaz z butli. Jednak w sklepach że teraz płyty gazowe bezpieczne itd.
Kuchnia mała ok 2,3 na 2,3.
Może 2 polową indukcję? Np. Candy (https://www.ceneo.pl/40092459) w ceneo w polecanych. Ewentualnie Teka (https://www.ceneo.pl/56747725#tab=click) z łączeniem palników.
Możecie pomóc w wyborze, czy płyta z automatu się włączy po postawieniu garka i ew. sama się wyłączy po czasie/kiedy trzeba?
Jest jakieś zabezpieczenie jak zapomną wyłączyć aby nie chodziła non-stop?