PDA

Zobacz pełną wersję : Canon pixma TS8350 - warto?



conio
23-03-2020, 20:47
Pytanie jak w temacie.
Wcześniej rozważałbym którąś z 6 kolorowych Canonów z szarymi tuszami (np. MG 6250). Niestety Canon najwidoczniej stwierdził, że zamiast tuszy do "szarości" ludziom potrzebny jest "fotograficzny niebieski" :)
Stąd pytanie czy ta TS8350 warta jest zainteresowania.
Przeznaczenie - czysto amatorskie, od czasu do czasu druk jakiegoś zdjęcia, pewnie częściej druk jakiegoś dokumentu w kolorze. Skaner też się pewnie przyda skoro już jest wbudowany.

Może ktoś miał doświadczenie z tą TS lub któraś z poprzedniczek (TS8250, TS8150) i powie jak się sprawuje, jak z jakością wydruków?

jo44
23-03-2020, 22:44
Wydasz fortunę na atrament. :(
A tak BTW: reklamuję drukarkę jako używającą sześciu atramentów, a zestawy atramentów które sprzedają
zawierają po cztery kasety.

conio
24-03-2020, 13:49
Zdaję sobie sprawę, że za atramenty trzeba będzie płacić.Dlatego do celów bardziej masowych korzystam z laserówki.
Atramentówka ma służyć do bardziej okazjonalnie i przede wszystkim do wydruków tzw. lepszej jakości niż laser - typu właśnie zdjęcia.

jo44
24-03-2020, 17:09
Atramentówka ma służyć do bardziej okazjonalnie i przede wszystkim do wydruków tzw. lepszej jakości niż laser - typu właśnie zdjęcia.
Jeśli jednak jest to drukarka z czterema wkładami to nie spodziewaj się rewelacji. W takim wypadku
lepiej (a przede wszystkim taniej) będzie nabyć drukarkę ze stałym zasilaniem w tusz.

odzio
13-04-2021, 14:35
conio, czy kupiłeś tę drukarkę? Właśnie rozważam ten sam model ze względu na 6 zasobników z kolorem i w miarę znośną cenę... znaleźć opinię w internecie od kogoś kto jej używa dłużej niż parę tygodni jest bardzo trudne...