PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualizacha W10 utrata wszystkich bezprzewodowych połaczeń.



manfred
21-03-2020, 17:46
Po wczorajszej aktualizacji W10 utraciłem bezprzewodowe połączenie z wzmacniaczem Nad 375 Bee. On posiada wkładkę gdzie bez problemu spotify wykrywało wzmacniacz i odtwarzałem muzykę. W jaki sposób mogę wykryć to połączenie?

sokolnik
21-03-2020, 17:53
Mi sie dziś komp nie chciał ponownie uruchomić, prawdopodobnie poprzez ostatnią skopaną aktualizację. Przywróciłem system o tydzień w tył i bez problemu poszło.

Wysłane z mojego Hułałeja

manfred
21-03-2020, 18:06
Kurde ale od kilku dobrych lat spotify samo wykrywało wzmacniacz a tera go nie widzi tak samo z drukarką. I nie wiem co winne aktualizacja czy nowy router