PDA

Zobacz pełną wersję : Adobe CC - brak opłat przez 3 miesiące



lukasz_kk
19-03-2020, 21:42
Po sieci krąży informacja, że Adobe w związku z koronawirusem na 3 miesiące zawiesza opłaty za abonament Creative Cloud. Wystarczy poprosić o to konsultanta na czacie. Poniżej screen z maila na potwierdzenie.

37424

ToTom
20-03-2020, 15:37
Po rozmowie na czacie w moim planie kolejną płatność mam dopiero 24 czerwca. 3 miesiące darmowe. Plan fotograficzny (20 GB)

joint
20-03-2020, 15:45
No i się wszyscy rzucili, że nawet chat w języku polskim jest niedostępny :P

david555
20-03-2020, 15:56
Jak szakale. :D

myrele
20-03-2020, 20:03
Jak szakale. :D
Szakale czy nie, ale też mam 3 miesiące darmowe :)

david555
20-03-2020, 20:35
Szakale czy nie, ale też mam 3 miesiące darmowe :)

A ja się jeszcze zastanowię, ale raczej nie skorzystam.

Stać mnie. :-)

nimnull
23-03-2020, 21:49
Zdecydowanie wolę opcję Adobe z darmowym planem na rok - polecam.
Pozdrawiam Mirek

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

spiritus
24-03-2020, 06:58
Zdecydowanie wolę opcję Adobe z darmowym planem na rok - polecam.
Pozdrawiam Mirek

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Pirate edyszyn? :D

TOP67
24-03-2020, 09:42
Ja mam od 2 lat za darmo z tytułu członkostwa w AdobeStock.
A przedłużenie o 2 miesiące dostałem pół roku temu, gdy przedłużało się wysłanie kolejnego kodu. Po prostu anulowałem automatyczne odnowienie i sami mi zaproponowali 2 miesiące darmo.

nimnull
24-03-2020, 19:33
Nie, Adobe Stock.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

fantazja
30-03-2020, 16:05
Warto skorzystać. Mi się udało :D Dziękuję lukasz_kk :-)

Aeon88
06-04-2020, 23:54
Nadal dziala, po kontakcie z supportem przenieśli kolejną płatność o 3 miesiace.

barracuda
07-04-2020, 16:31
Ja mam od 2 lat za darmo z tytułu członkostwa w AdobeStock.
A przedłużenie o 2 miesiące dostałem pół roku temu, gdy przedłużało się wysłanie kolejnego kodu. Po prostu anulowałem automatyczne odnowienie i sami mi zaproponowali 2 miesiące darmo.

A jak to działa? Od jakiegoś już dłuższego czasu płacę abonament miesięczny. Wystarczy, że zacznę wrzucać zdjęcia na AdobeStock i z automatu nie będę musiał płacić? Czy działa to tak, że muszę sprzedawać jakąś określoną ilość plików, żeby nazbierać kasy na abonament? Nie mogę znaleźć informacji o zasadach jakie tam obowiązują.

TOP67
07-04-2020, 16:47
A jak to działa? Od jakiegoś już dłuższego czasu płacę abonament miesięczny. Wystarczy, że zacznę wrzucać zdjęcia na AdobeStock i z automatu nie będę musiał płacić? Czy działa to tak, że muszę sprzedawać jakąś określoną ilość plików, żeby nazbierać kasy na abonament? Nie mogę znaleźć informacji o zasadach jakie tam obowiązują.

Niestety dwa tygodnie temu zmieniły się zasady. Poprzednio wystarczyło wrzucić 300 zdjęć rocznie, żadne nie musiało się sprzedać. Od 2020 roku wystarczy wrzucić jedno nowe, ale roczna sprzedaż to minimum 150 pobrań.

marlo
27-05-2020, 18:39
Dziś miał mi wrócić plan abonamentowy i... jest niefajnie :x totalny logout, nic nie działa, na telefonie działa LR - ale to marne pocieszenie
39818