PS_Foto
12-03-2020, 17:21
Witam forumowiczów. Jestem tu prawie "nowy" bo korzystałem z forum pod inny nickiem (pawulonxxx) ale nie było mnie tu od kilku lat i nie ma dostępu do hasła poprzedniego konta.
Jakieś kilka dni temu przeglądając usługi mojego konta Creativ Cloud natknąłem się na bank zdjęć Adobe(dawne fotolia).
Zwracam się do was z pytaniem o podatek z Adobe Stock.
Oczywiste jest że jakiś podatek komuś trzeba odprowadzać. Wszedłem w odpowiednią zakładkę i oczom moim ukazał się druk W8Ben.
Niby wypełnienie go nie jest proste ale nie jestem pewien co wpisać w pewne pola o sposobie opodatkowania stawkach itp.
W sieci jest sporo informacji o Stock ale wszystkie wychwalają jego zalety itp ale nie mogę uzyskać informacji o rozliczaniu podatku.
Czy jest na forum ktoś kto nie prowadzi działalności gospodarczej a korzysta z tego konkretnego banku zdjęć i wie jak wypełnić ten druk dla osoby pracującej na etacie, sprzedającej swoje zdjęcia na Stock raczej sporadycznie???
Jakieś kilka dni temu przeglądając usługi mojego konta Creativ Cloud natknąłem się na bank zdjęć Adobe(dawne fotolia).
Zwracam się do was z pytaniem o podatek z Adobe Stock.
Oczywiste jest że jakiś podatek komuś trzeba odprowadzać. Wszedłem w odpowiednią zakładkę i oczom moim ukazał się druk W8Ben.
Niby wypełnienie go nie jest proste ale nie jestem pewien co wpisać w pewne pola o sposobie opodatkowania stawkach itp.
W sieci jest sporo informacji o Stock ale wszystkie wychwalają jego zalety itp ale nie mogę uzyskać informacji o rozliczaniu podatku.
Czy jest na forum ktoś kto nie prowadzi działalności gospodarczej a korzysta z tego konkretnego banku zdjęć i wie jak wypełnić ten druk dla osoby pracującej na etacie, sprzedającej swoje zdjęcia na Stock raczej sporadycznie???