PDA

Zobacz pełną wersję : Przecież to i tak tylko na pulpit?



crusiek
08-03-2020, 19:09
Chodzi mi o komentarze pod opisem wydarzenia na spiderswebie [emoji846]

https://www.spidersweb.pl/2020/03/najlepsze-zdjecia-krajobrazowe-roku-galeria.html/amp

marcin255
09-03-2020, 09:35
brak strony

ksh
09-03-2020, 10:11
https://www.spidersweb.pl/2020/03/najlepsze-zdjecia-krajobrazowe-roku-galeria.html

madebyzosiek
09-03-2020, 10:30
No przecież to takie normalne... ;) Ja często słyszę, że przecież przy okazji mogę zabrać aparat i zrobić zdjęcia, no co to takiego :)

jurkarol
09-03-2020, 12:53
To co masz u siebie na kompie, nie pokazujesz szerzej czy jest łamaniem prawa? Jeżeli jest klauzula o zakazie kopiowania to tak, i domyślnie chyba taka jest w prawie autorskim.
Te prośby naiwne o zrobienie obrazka na tapetę to szczyt :)