Zobacz pełną wersję : Przecież to i tak tylko na pulpit?
Chodzi mi o komentarze pod opisem wydarzenia na spiderswebie [emoji846]
https://www.spidersweb.pl/2020/03/najlepsze-zdjecia-krajobrazowe-roku-galeria.html/amp
marcin255
09-03-2020, 09:35
brak strony
https://www.spidersweb.pl/2020/03/najlepsze-zdjecia-krajobrazowe-roku-galeria.html
madebyzosiek
09-03-2020, 10:30
No przecież to takie normalne... ;) Ja często słyszę, że przecież przy okazji mogę zabrać aparat i zrobić zdjęcia, no co to takiego :)
jurkarol
09-03-2020, 12:53
To co masz u siebie na kompie, nie pokazujesz szerzej czy jest łamaniem prawa? Jeżeli jest klauzula o zakazie kopiowania to tak, i domyślnie chyba taka jest w prawie autorskim.
Te prośby naiwne o zrobienie obrazka na tapetę to szczyt :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.