PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc, obfocenie psa na terenie Warszawy



ads23
19-02-2020, 12:49
Witam,

tak jak w temacie
Na codzień poza etatową pracą prowadze stowarzyszenie zajmujące się bezdomnymi psami ttb.

Aktualnie potrzebuje pomocy w postaci obfotografowania psiaka na terenie Warszawy (zdjęcia służyłyby do promocji w celu szukania nowego domu dla psa i byłyby udostępnione na nasz fb który aktualnie ma ponad 41tyś obserwujących)
Czy znajdzie się jakiś zwierzolub który mógłby pomóc, albo może wielbiciel TTB to w ogole byłoby super

avatarr
20-02-2020, 09:12
Nie możesz zabrać lepszej komórki i zrobić mu ładnego zdjęcia ? To nie modelka , na pewno jakieś wybierzesz .

Wysłane z mojego ASUS_I001DE przy użyciu Tapatalka

ads23
20-02-2020, 11:30
wybacz ale Twój post nic nie wnosi tutaj, ja nie jestem z Warszawy więc próbuje znaleźć kogoś kto chciałby i mógł pomóc, jeżeli nikt taki sie nie znajdzie oczywiście pojade sam i to zrobie :)
szkoda tylko że Twoja wypowiedź jest bez jakiejkolwiek empatii, a psy lepiej pozują niź nie jadna sztuczna modelka ;)

avatarr
21-02-2020, 10:43
Pies to pies trzeba o zwierzęta dbać ale zawsze zostanie psem. To nie człowiek. Nie przesadzaj.

Wysłane z mojego ASUS_I001DE przy użyciu Tapatalka