PDA

Zobacz pełną wersję : Program do rozliczania pitów z możliwością wyboru gdzie się chce przeznaczyć 1%



spiritus
14-02-2020, 01:38
Hej

Znacie jakiś odpowiedni?

ksh
14-02-2020, 01:52
Hej, a nie wystarczy coś takiego https://www.podatki.gov.pl/e-deklaracje/aplikacja-e-deklaracje-desktop/ ?

Ryw
14-02-2020, 09:55
Od lat używam https://pity.pl/
Bardzo wygodny i co prawda podpowiada adresata 1%, ale można to zmienić

2pompony
14-02-2020, 11:01
Potwierdzam - ten co podał kolega wyżej nie tylko się sprawdza, ale mam poczucie ze wygodnie prowadzi mnie przez cały proces. Oczywiście na pozycji 1% ma swoje podpowiedzi (nie dziwne, skoro jest od lat darmowy bez żadnych ograniczeń), ale można to śmiesznie prosto zmienić wpisując jakiś własny wybór.

cybulski
14-02-2020, 11:07
https://www.pitax.pl/
Korzystam z tego od kilku lat, program przeglądarkowy, niczego nie instalujemy. Nie pamietam jak tam jest z tym 1%, chyba wybiera sie dowolnie. Pit składa sie do US z poziomu tego programu, jest archiwum złożonych pitów.

jo44
14-02-2020, 15:14
Po co tak kombinować jeśli jest program e-Deklaracje? https://www.podatki.gov.pl/e-deklaracje/aplikacja-e-deklaracje-desktop/

TOP67
14-02-2020, 16:38
Też polecam pity.pl
Używam od lat. Wszystkie dane z poprzednich lat sam importuje.

sabur
15-02-2020, 08:44
+1 i ode mnie dla pity.pl - od 3 lub 4 lat korzystam i bardzo polecam.

spiritus
19-02-2020, 14:59
Dzięki za pomoc
Rozliczone :)