Zobacz pełną wersję : [ Canon ] CANON
Fenixs_Ck
11-02-2020, 12:41
Witajcie, a co sądzicie o
ZESTAW APARAT CANON EOS 4000D+ 50MM 1.8 YONGNUO +A ?
madebyzosiek
11-02-2020, 12:49
Zarejestrowałeś się wczoraj na forum Nikona, żeby pytać o aparat Canona? Ciekawe... Z pewnością jest jedno forum, na którym szybciej dostaniesz sensowne informacje. Tu się tylko dowiesz, że te 50 Yongnuo jest raczej słabe, a Canon ma dość dobre i tanie 50 1.8 STM zdaje się i na pewno byłoby lepiej ;)
Fenixs_Ck
11-02-2020, 12:50
Szukam porady ale głównie jestem zwolennikiem Nikon-a i w tym sprzęcie chce działać ....
Co za logika :roll::mrgreen:
madebyzosiek
11-02-2020, 12:58
Wydaje mi się, że 4000D to jest amatorski Canon, coś jak Nikon D3xxx, tu Ci raczej nic sensownego o nim nikt nie powie. Masz wątek o Nikonie, kilka sensownych porad plus zaproszenie do dyskusji o bezlustrach. Myślę, że mało kto tutaj miał lub ma Canona, szczególnie te amatorskie małe lustra. Na przykład ja bym z Tobą mógł pogadać o 6D ;)
cybulski
11-02-2020, 13:00
Witajcie, a co sądzicie o
ZESTAW APARAT CANON EOS 4000D+ 50MM 1.8 YONGNUO +A ?
Jesli już Canon to lepiej kupić używany 6D + 50/1.8 stm; zamknięsz się w kwocie 2.5 tys a tym zestawem już zrobisz sensowne fotki.
Ten canon to szmelc i nie dlatego że forum nikon tylko takie są fakty.
jurkarol
11-02-2020, 16:43
Jak tani canon apsc to już 40d lub 50d i obiektyw 50 mm/1.8 stm
Ale jak ma być 40D to lepszy jest Nikon D90 albo D7000 czy nawet D5100.
Robi się z tego ciekawy wątek archeologiczny.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.