PDA

Zobacz pełną wersję : Drukarka + skaner



Slon
02-02-2020, 20:45
Może mało fotograficznie, ale co się teraz kupuje taniego w eksploatacji do domu?
Druk typowo domowy, zdjęć raczej nie, skaner i wi-fi do kompletu.

ksh
02-02-2020, 21:17
1. atrament czy laser
2. kolor czy bw
3. droższa drukarka z tańszą eksploatacją czy tańsza i droższa eksploatacja

zuber
02-02-2020, 21:18
Epson L850

Kojocisko
02-02-2020, 21:32
Epson L565 lub co teraz nowsze. Skaner - typowy dla Epsona, akceptowalny, Druk z CIS - w zasadzie nic nie kosztuje, niezbyt podatny na zasychanie.
Sieć, wi-fi, skanowanie ma e-mail i do sieci. Kilka miesięcy temu padła mi laserówka, Epson był jako drugie urządzenie. Jest na tyle ok, że mi się nie chce lasera naprawiać.

Slon
02-02-2020, 21:33
Atrament, kolor.
Coś względnie taniego w zakupie i eksploatacji. Ten L850 to gruba przesada na moje potrzeby.
Kilka lat wstecz miałem Canona (sam druk) bodaj 4700 czy jakoś tak, tanie tusze po kilka złotych. Wytrzymał absolutnie bezproblemowo 5-6 lat. Tego samego oczekuję od tego kombajnu.

bogdi64
02-02-2020, 22:04
zobacz kombajny brother, zamienniku tuszów są tanie, wytrzymuje długo, na przykład

https://allegro.pl/oferta/urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-j105-3w1-8176378904

myrele
02-02-2020, 22:27
Epson ecotank. Kupujesz i na potrzeby domowe zapominasz że w ogóle jest coś takiego jak tusz który trzeba wymieniać. Moja na komplecie w zestawie wystarczy chyba na 7000 stron w kolorze i 11 tysięcy czarno bialych

ksh
03-02-2020, 00:26
Sugerowałbym Brother jeśli nie ma to być coś drogiego, solidny sprzęt i tania eksploatacja.

EEtheridge91
06-02-2020, 16:40
Miałam kiedyś epsona teraz korzystam z brother. Jak dla mnie, obie drukarki całkiem fajne. Nie pamiętam cen, ale raczej była to średnia półka, nic drogiego.

jo44
06-02-2020, 17:31
Sorry, ale żadne tam Brothery z "tanimi zamiennikami". Tylko CISS, i to chyba Canona (np CANON G3411). Sam mam Epsona , ale polecam Canona. :)