Zobacz pełną wersję : Pytanie o usunięcie zdjęć
Kto może zająć się wykasowaniem moich zdjęć z forum
Kojocisko
16-01-2020, 10:50
Proszę, nie desperuj...
Kto może zająć się wykasowaniem moich zdjęć z forum
Rafał_Sz jest dobry w hurtowym usuwaniu :twisted:
Nie desperuje. Pytam o konkrety
Raczej nic się nie zmieniło, od takich spraw jest Jacek_Z.
cybulski
16-01-2020, 14:24
Kto może zająć się wykasowaniem moich zdjęć z forum
Myslisz że przez to forum przestanie się przycinać?
Myslisz że przez to forum przestanie się przycinać?
Dobre! :-)
Pozdrawiam
Jacek_Z
Prosiłbym o info
W praktyce tylko ja.
To może (ma techniczną możliwość) też oczywiście fomag i admin techniczny, ale oni nie są od tego. Admin techniczny nie ma podejmować decyzji w tej sprawie, oni przekierują każdego do mnie.
Myslisz że przez to forum przestanie się przycinać?
Myślę, że pozostanie nam czytanie Twoich często pozbawionych sensu wywodów i oglądanie niezwykłych zapierających dech i niepodlegających żadnej krytyce zdjęć Kurczaka.:D
Nie usune wszystkich , tylko te które z pewnych względów nie maja sensu kompletnie istnienia na tym forum. Jacek_Z czy mogę dostać się jakoś do panelu zarządzania zdjęciami czy niestety podać linki do postów?
fafniak, zlituj się nad nami. Zostaw te zdjęcia.
cybulski
16-01-2020, 17:29
Myślę, że pozostanie nam czytanie Twoich często pozbawionych sensu wywodów i oglądanie niezwykłych zapierających dech i niepodlegających żadnej krytyce zdjęć Kurczaka.:D
Bez moich postów będzie tu nudno.
Bez moich postów będzie tu nudno.
Nie pochlebiaj sobie
Jacek_Z czy mogę dostać się jakoś do panelu zarządzania zdjęciami czy niestety podać linki do postów?
Nie dostaniesz się do tego panelu. Nawet moderatorzy nie mają od niego dostępu. Do takiego panelu gdzie są wszystkie zdjęcia usera, podane nazwy plików, ich wielkość itd.
Moderatorzy mogą usuwać zdjęcia pojedyńczo, przy edycji posta, więc w sumie też mogą usuwać, ale inną metodą. Ja mogę wywalać hurtem, z wielu postów, albo i nawet wszystko.
Jeśli chcesz konkretne zdjęcia to podaj linki do postów, albo podaj mi nazwy plików jpg, o ile sie u Ciebie te nazwy nie dublują. Albo datę zamieszczenia. Cokolwiek, co pozwoli mi jednoznacznie zidentyfikować o które zdjęcie chodzi.
Ty się nie wygłupiaj z tym usuwaniem! :(
Rozumiem jedno, kilka, OK.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.