PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o usunięcie zdjęć



fafniak
16-01-2020, 10:32
Kto może zająć się wykasowaniem moich zdjęć z forum

Kojocisko
16-01-2020, 10:50
Proszę, nie desperuj...

poste
16-01-2020, 10:53
Kto może zająć się wykasowaniem moich zdjęć z forum

Rafał_Sz jest dobry w hurtowym usuwaniu :twisted:

fafniak
16-01-2020, 11:56
Nie desperuje. Pytam o konkrety

matbe
16-01-2020, 13:02
Raczej nic się nie zmieniło, od takich spraw jest Jacek_Z.

fafniak
16-01-2020, 13:46
Jacek_Z
Prosiłbym o info

cybulski
16-01-2020, 14:24
Kto może zająć się wykasowaniem moich zdjęć z forum

Myslisz że przez to forum przestanie się przycinać?

gniady
16-01-2020, 15:21
Myslisz że przez to forum przestanie się przycinać?

Dobre! :-)

Pozdrawiam

Jacek_Z
16-01-2020, 15:39
Jacek_Z
Prosiłbym o info
W praktyce tylko ja.
To może (ma techniczną możliwość) też oczywiście fomag i admin techniczny, ale oni nie są od tego. Admin techniczny nie ma podejmować decyzji w tej sprawie, oni przekierują każdego do mnie.

Jurek Ż
16-01-2020, 15:40
Myslisz że przez to forum przestanie się przycinać?

Myślę, że pozostanie nam czytanie Twoich często pozbawionych sensu wywodów i oglądanie niezwykłych zapierających dech i niepodlegających żadnej krytyce zdjęć Kurczaka.:D

fafniak
16-01-2020, 16:28
Nie usune wszystkich , tylko te które z pewnych względów nie maja sensu kompletnie istnienia na tym forum. Jacek_Z czy mogę dostać się jakoś do panelu zarządzania zdjęciami czy niestety podać linki do postów?

Pawel92
16-01-2020, 17:19
fafniak, zlituj się nad nami. Zostaw te zdjęcia.

cybulski
16-01-2020, 17:29
Myślę, że pozostanie nam czytanie Twoich często pozbawionych sensu wywodów i oglądanie niezwykłych zapierających dech i niepodlegających żadnej krytyce zdjęć Kurczaka.:D

Bez moich postów będzie tu nudno.

myrele
16-01-2020, 17:54
Bez moich postów będzie tu nudno.

Nie pochlebiaj sobie

Jacek_Z
17-01-2020, 01:24
Jacek_Z czy mogę dostać się jakoś do panelu zarządzania zdjęciami czy niestety podać linki do postów?
Nie dostaniesz się do tego panelu. Nawet moderatorzy nie mają od niego dostępu. Do takiego panelu gdzie są wszystkie zdjęcia usera, podane nazwy plików, ich wielkość itd.
Moderatorzy mogą usuwać zdjęcia pojedyńczo, przy edycji posta, więc w sumie też mogą usuwać, ale inną metodą. Ja mogę wywalać hurtem, z wielu postów, albo i nawet wszystko.
Jeśli chcesz konkretne zdjęcia to podaj linki do postów, albo podaj mi nazwy plików jpg, o ile sie u Ciebie te nazwy nie dublują. Albo datę zamieszczenia. Cokolwiek, co pozwoli mi jednoznacznie zidentyfikować o które zdjęcie chodzi.
Ty się nie wygłupiaj z tym usuwaniem! :(
Rozumiem jedno, kilka, OK.

fafniak
17-01-2020, 09:07
Na pw podeśle linki