PDA

Zobacz pełną wersję : Charytatywna licytacja



bogdi64
23-12-2019, 12:56
Za zgodą moderatora Rafał_Sz, wstawiam licytację charytatywną - PROSZĘ PRZECZYTAĆ DO KOŃCA -

Córce mojego kolegi spalił się dom https://zrzutka.pl/ndkwhh, to czego nie ma opisanego.
Kolega jest motocyklistą i wielkim fanem Indian, wybudował ten drewniany dom pod Warszawą, obok była "wioska indiańska", w domu mieszkała jego córka z zięciem i wnuczką plus dwa psy (jeden niestety się spalił), po zakończeniu "sezonu" indiańskiego większość przedmiotów z tej wioski zostało przeniesione do tego domu, to wszystko zostało spalone, po nowym roku całość zostanie zrównana i wywieziona (nic nie ocalało do dalszego odzysku, obecnie teren zabezpieczony), na wiosnę jeśli siły i finanse pozwolą w tym samym miejscu ma ruszyć budowa nowego domu i powrotne uruchomienie wioski indiańskiej.

Grupa ludzi postanowiła wspomóc (do tej ja się też zaliczam) i wystawiam na aukcję przedmioty ze zdjęcia (to nie jedyna moja pomoc, a całość z aukcji będzie przekazana pogorzelcom).

- aparat FED 5 - czasy pracują, ostrość ustawia, przysłona pracuje, luz na obiektywie (pewnie coś się rozkręca) stan widoczny na zdjęciu
- światłomierz MOSKWA nie widzę aby reagował na światło
- statyw DANIFO, sprawny (brak śrubki mocowania aparatu, po rozłożeniu ok 1 metr)
(całość była ozdoba mojego pokoju)

w tym wątku proszę wpisywać oferowaną cenę - UWAGA - za całość lub pojedynczy przedmiot (jeśli kwota pojedynczych przedmiotów przekroczy kwotę licytacji całości tak to zostanie to podzielone pod warunkiem, że wszystkie przedmioty będą wulicytowane)
do KAŻDEJ przesyłki (pojedynczej) proszę do kwoty wylicytowanej doliczyć 10zł - przesyłka

Licytacja trwa do 2 stycznia 2020 do godziny 0 ;) - 3 stycznia ogłoszę wynik.
Forma płatności na moje konto (podam przez PW włącznie ze wszystkimi moimi danymi)
UWAGA - JEŚLI osoba wygrywająca nie chciała by odebrać przedmiotu (też rozważam taką opcję) to te przedmioty trafią do nowo wybudowanego domu, jak również jeśli ktoś chciał by wspomóc to jest zrzutka lub moje konto do dyspozycji. Na wszystkie dodatkowe pytania odpowiem przez PW lub jeśli będzie potrzeba to w tym wątku.

35081
35082


I rozpoczynam licytację - 20zł ode mnie

bogdi64
24-12-2019, 12:38
i TAKA cisza ? - więc podbijam 25 zł

leighadams
24-12-2019, 14:53
Podbijam 30zł.

MC_
24-12-2019, 15:09
50 zł. Ode mnie.

bogdi64
27-12-2019, 19:54
https://kobieta.wp.pl/pawel-malaszynski-apeluje-o-pomoc-nie-zostawiajmy-ich-samych-6461230189414529a?fbclid=IwAR0eP7uklrn5VcjO44yJUGm IDYQLYI8IdEttFMfkuWwUTvuE8wYKWRkI5MA

bogdi64
02-01-2020, 09:58
przypominam - dziś koniec licytacji - AKTUALNE CENA 50 zł

bogdi64
03-01-2020, 09:21
licytacja zakończona MC_ - proszę o kontakt przez PW