PDA

Zobacz pełną wersję : przygoda z fotografowaniem



Marcello90
06-12-2019, 13:21
cześć. moja przygoda z fotografią zaczęła się od robienia zdjeć w .... ogrodzie rodziców. zafascynował mnie temat ogrodów, teraz właśnie czekam na projekt swojego własnego ogrodu. pozdrawiam :D

dvd_100
06-12-2019, 13:24
Cieszymy się twoim szczęściem.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

stock
06-12-2019, 13:24
gratulujemy, jak wstawisz tu linki firm projektujących ogrody to najpewniej wylecisz :) To tak na start byś wiedział co i jak :)

zwinka055
12-01-2020, 19:38
ja swoim pierwszym aparatem pstrykałam zdjęcia psu i wszystkim kwiatkom na rabatce babci :) aż miło powspominać :)