PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie do wszystkich :)



Szydlarz
05-12-2019, 11:44
Cześć wszystkim :)

Pochodzę z małej miejscowości w woj. lubuskim a moją pasja od ponad roku jest fotografia. Za każdym razem kiedy odwiedzam rodzinne zabieram ze sobą aparat i wykonuuję sporo zdjęć, dzikich zwierząt, lasów wokoło oraz sąsiadujących miejscowości. Zdjęcia dodaję na utworzoną stronę o Podleścu. Ostatnio Sołtys napisała do mnie, czy niebyłbym chętny, żeby wydrukować 4 według mnie najlepsze zdjęcia Podleśca bądź symboli dla charakterystycznych i przekazać je do powieszenia ich w nowo wyremontowanej świetlicy. Wybór padł na te 4 zdjęcia. Moje pytanie brzmi nastepująco. Co sądzicie o tych obrazkach ?

I.
34444

II.
34445

III.
34446

IV.
34447

V. Nad tym się zastanawiam
34448

VI.
34449

bomkallo
05-12-2019, 15:59
Slupy energetyczne jako symbole to zly pomysl :)

And.N
05-12-2019, 16:38
Bardzo zły pomysł. Nie ma w tej małej miejscowości bardziej charakterystycznych "symboli" ? np. jakieś zabytkowe budowle, czy nawet to co po nich zostało. Tylko to też trzeba umieć pokazać... Z powyższych żadne się nie nadaje do powieszenia na ścianie, moim zdaniem oczywiście (niekoniecznie słusznym:smile: )

Zbyszek
05-12-2019, 17:16
Moim całkowicie subiektywnym zdaniem, żadnego z tych zdjęć nie powiesił bym na żadnej ścianie a tym bardziej na takiej którą mogą zobaczyć inne osoby. :-P

Szydlarz
05-12-2019, 17:33
Podeślę też Sołtysowej i zobaczę co powie :D. Jeśli będzie podzielać wasze zdanie to będę polować na inne kadry ;). Dziękuję za opinie surowe, ale po takich czlowiek wyciąga wnioski i się na nich uczy :).

PM.M
05-12-2019, 17:39
Jak się podoba, niech wiesza. Dla mnie na zajęcia ze "stacji elektroenergetycznych" te zdjęcia by się przydały, ale znów na nie to za mało tych słupów widać.

MarcinSt
05-12-2019, 20:29
Dla mnie V najbardziej przemawia

tomeh
09-01-2020, 02:11
Patrząc na fotki to dużo ugoru leży zapuszczonego choć 3 i 5 przecież jest naprawdę fajne. Do tych nie można się przyczepić, Zbyszek przesadza że żadnego a czego ma się wstydzić choćby w tych dwóch?

Jacenty Z.
31-03-2020, 20:29
Ja zgodnie z przedmówcami - IV zdecydowanie nie, III i V mogłyby być. I i II też mają swój urok, ale... zdecyduj się, jakie cechy regionu chcesz pokazać na zdjęciach - czy że jest to "kraina lasów i pól", czy fakt, że dociera tam prąd. Nie trzeba się bawić w stemplowanie słupów w PS, takie decyzje podejmuje się w terenie, na etapie kadrowania :-)

Zdecydowanie odradzałbym też VI - hałasem i kurzem motocykli trudno zareklamować wieś.

Tak w ogóle, IMHO warto byłoby jaśniej zatytułować wątek (np. "Promocja regionu - zdjęcia dla sołectwa"). A jeśli już zaangażowałeś w ten projekt "wszystkich", miło byłoby, żebyś się pochwalił na czym ostatecznie stanęło :-)