PDA

Zobacz pełną wersję : Grip Newell do D750



Patryk546
06-11-2019, 20:58
Witam :)

Szybkie pytanie, ktoś używał gripa Newell MB D-16 do nikona d750 i może podzielić się rzeczową opinią? Wart ceny?


Pzdr!

OjTam
06-11-2019, 21:26
https://forum.nikoniarze.pl/threads/261982-Kolejny-zamiennik-MB-D16-do-D750-%28Newell%29