Zobacz pełną wersję : [ Canon ] Canon 1Dx mk III - zapowiedź
https://www.youtube.com/watch?v=AAXuWXMHmJw&t=4s
Aparat posiada zapis 4K/60p 10-bit ale i video RAW na wewnętrznym nośniku CFexpress.
No i całkiem spoko, najważniejsze że nie ma bajania i wymyślania jakiś teorii tylko proste praktyczne wrażenia.
Po tym filmie mogę napisać że sprzęt rewelacja ale czy to ludzie będą kupować w celach rejestracji video dzieciaka na placu zabaw czy do robienia na spacerze tysiąca zdjęć w serii to wątpię bo jednak cena ma znaczenie.
Po tym filmie mogę napisać że sprzęt rewelacja ale czy to ludzie będą kupować w celach rejestracji video dzieciaka na placu zabaw czy do robienia na spacerze tysiąca zdjęć w serii to wątpię bo jednak cena ma znaczenie.
To raczej nie grozi, ale są tacy co kupują, bo słyszałem, że w tej chwili jest u nas więcej chętnych niż aparatów.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.