PDA

Zobacz pełną wersję : Tapatalk przestał wyświetlać zdjęcia.



DeadPixel
17-10-2019, 19:28
Tylko u mnie tak się dzieje? Mniej więcej od 3-ech dni nie widzę 90% zdjęć na forum...

Wysłane z mojego Nokia 5.1 przy użyciu Tapatalka

OjTam
17-10-2019, 19:31
Nie. Też mam z tym problem.

Wysłane chomikiem z napędem gumkoodmajtkowym.[emoji38]

DeadPixel
17-10-2019, 19:42
Tapatalk aktualizował się 11-ego września - właśnie sprawdziłem. Chyba coś spitolili...

Wysłane z mojego Nokia 5.1 przy użyciu Tapatalka

OjTam
17-10-2019, 19:49
A kiedy TT czegoś nie spitoli?[emoji19]

Wysłane chomikiem z napędem gumkoodmajtkowym.[emoji38]

crusiek
17-10-2019, 20:10
Ano u mnie też zdjęcia zrobiły kuku.

Lu
17-10-2019, 21:32
Bo to kara za oglądanie i komentowanie zdjeć na telefonie, co jest ewidentnym brakiem szacunku do pracy włożonej przez Autorów zdjęć.
A nie jak pambuk przykazał- na porządnym monitorze :)))

DeadPixel
17-10-2019, 21:39
Bo to kara za oglądanie i komentowanie zdjeć na telefonie, co jest ewidentnym brakiem szacunku do pracy włożonej przez Autorów zdjęć.
A nie jak pambuk przykazał- na porządnym monitorze :)))Ale mój monitor nie jest porządny. Znika w piątek wieczorem i wraca w poniedziałek rano [emoji16]

Wysłane z mojego Nokia 5.1 przy użyciu Tapatalka

Lu
17-10-2019, 22:55
To kup mu klawiaturę. Nie będzie robił skoków w bok na weekend :)
Albo łańcuchem go, łańcuchem... :)

crusiek
17-10-2019, 23:09
Bo to kara za oglądanie i komentowanie zdjeć na telefonie, co jest ewidentnym brakiem szacunku do pracy włożonej przez Autorów zdjęć.
A nie jak pambuk przykazał- na porządnym monitorze :)))O co to to nie, jeszcze się nie odważyłem dać komentarz po oglądaniu zdjęć w telefonie [emoji846] a i tak kara mnie też spotkała, jak żyć? [emoji23][emoji846]

Lu
18-10-2019, 05:18
O co to to nie, jeszcze się nie odważyłem dać komentarz po oglądaniu zdjęć w telefonie [emoji846] a i tak kara mnie też spotkała, jak żyć? [emoji23][emoji846]

Wystarczł sam fakt oglądania :)

jurkarol
18-10-2019, 07:11
Forum N chyba powinno plugina zaktualizowac, bo na innych forach zdjęcia widać

sokolnik
23-10-2019, 09:30
Też mam ten sam problem :/

Wysłane z mojego Hułałeja