PDA

Zobacz pełną wersję : Ślub cywilny - jak ugryźć?



Styinxer
04-10-2019, 20:29
Hej wam! Przygotowuje się właśnie do mojego pierwszego reportażu ślubnego. Nie będzie to ślub kościelny tylko ślub cywilny i chciałbym usłyszeć od bardziej doświadczonych kolegów po fachu na co zwrócić uwagę, jak przebiega ceremonia i inne potrzebne wskazówki, które pomogą przebrnąć przez ten ważny dla pary młodej i aspirującego fotografa dzień. Dzięki za odpowiedzi :D

PM.M
04-10-2019, 21:18
To takie trochę bardziej uroczyste podpisanie umowy. 15 min i po sprawie. Plus taki, że te salki są na ogół jaśniejsze od kościołów.

Dho'ine
09-10-2019, 11:05
Tak, plus jest taki że salki są jaśniejsze ale ceremonia przebiega tak szybko że trzeba być baardzo skupionym przez te 15 min bo momenty uciekają jak szalone i wszytko musisz mieć przygotowane, sprzęt i trochę pomysłów.

stock
09-10-2019, 12:22
tempo expresowe. Nie ma czasu na żonglowanie szkłami. najlepiej mieć zapiete coś szerokiego i portretowego i tym pracować. Lampa zasadniczo zbędna. Nie ma czasu na spacerowanie i dumanie co sfotografować - czasu jest ultra mało.

!AGresT
09-10-2019, 13:35
15 min i po sprawie.

W warszawskim Pałacu Ślubów w sezonie, mija pięć minut od wejścia do wyjścia wszystkich z sali :)

kon
09-10-2019, 19:03
I ogromna konkurencja ze strony smartfonowcow-rodzinnych

zwinka055
12-01-2020, 19:49
z takich dodatkowych wskazówek, to zauważyłam, że sporo klientów ceni sobie fotki detali, np. kieliszków z szampanem :) jeśli jesteś chwilę przed czasem, to można popstrykać :) i trzeba uważać na plączących się gości, każdy chce zrobić swoją fotkę, więc bardzo często wchodzą "przed nos" :)

ksh
12-01-2020, 21:30
Śluby cywilne teraz są robione też z wielką pompą i całym cyrkiem, wykorzystuje się wille, pałacyki, zamki, urzędnik przyjeżdża, gości masa, poczęstunek, karety, drony, video, pokazy sztucznych ogni... :)

mocnyvito
16-01-2020, 11:27
Śluby cywilne teraz są robione też z wielką pompą i całym cyrkiem, wykorzystuje się wille, pałacyki, zamki, urzędnik przyjeżdża, gości masa, poczęstunek, karety, drony, video, pokazy sztucznych ogni... :)

wtedy już zasady z wesela obowiązują

cybulski
16-01-2020, 14:13
Ślubu cywilnego z cyrkiem nie widziałem jeszcze ale wiadomo czasy się zmieniają. Z wielką pompą to chyba jakieś strażackie?

Śprotek
04-02-2020, 00:38
Śluby cywilne teraz są robione też z wielką pompą i całym cyrkiem, wykorzystuje się wille, pałacyki, zamki, urzędnik przyjeżdża, gości masa, poczęstunek, karety, drony, video, pokazy sztucznych ogni... :)Mam nadzieję, że ktoś mnie na taki zaprosi :-)