Zobacz pełną wersję : D200 dostało platyne
saboteur81
25-06-2007, 10:46
Medal dla dwusetki:
http://fotopolis.pl/index.php?n=6002
shadowArt
25-06-2007, 11:15
O ile nie mam większych wątpliwości do D200 o tyle mocno zastanawia mnie, dlaczego Panasonic FZ7 osiągnął tak wiele. Jak dla mnie jest sporo o wiele lepszych konstrukcji, które sa o wiele lepsze niż to co wygrało.
No i Pasikonik też :)
Dodam iż już tego focidła FZ7 nie ma w sprzedaży jest model FZ8 :) jeszcze go nie miałem ale podobno jest dobry .
O ile nie mam większych wątpliwości do D200 o tyle mocno zastanawia mnie, dlaczego Panasonic FZ7 osiągnął tak wiele. Jak dla mnie jest sporo o wiele lepszych konstrukcji, które sa o wiele lepsze niż to co wygrało.
Jakich? Bo szukam , co jest według ciebie lepsze ...
...gratulujemy Ci, d200 ... obyś żyło długo i szczęśliwie ...:)
a d200 to nie dopiero druga platyna po D50? :P
szymkowsky
25-06-2007, 12:49
D70s!
shadowArt
25-06-2007, 12:54
Jakich? Bo szukam , co jest według ciebie lepsze ...
Moim skromym zdaniem Canon S3 wypada o niebo lepiej.
Porównanie fotografii z tych dwóch aparartów nie daje mi złudzeń który z nich jest lepszy.
Jedyne co na plus dla Panasonica to cena - o 140 PLN niższa.
Zalet Canona jest znacznie więcej (a nie mówię, że Canon musi być w tej półce najlepszy, bo nie znam wielu aparatów)
D70s!
Kolego czy D70s spadła do innej kategorii wagowej ?
Coś sie chyba pomyliłeś .
Moim skromym zdaniem Canon S3 wypada o niebo lepiej.
Porównanie fotografii z tych dwóch aparartów nie daje mi złudzeń który z nich jest lepszy.
Jedyne co na plus dla Panasonica to cena - o 140 PLN niższa.
Zalet Canona jest znacznie więcej (a nie mówię, że Canon musi być w tej półce najlepszy, bo nie znam wielu aparatów)
Wiesz , tak się zastanawiam czy nie zakupić aparatu kompaktowego skoro mam juz D80 i 200 czy nie lepjej posiadać małego kieszonkowca cena przecież bardzo podobna .
marekwwwww
13-07-2008, 07:21
panasonikiem fz8 troche sie bawiłem przyznam ze byłem mile zaskoczony
historia przed zrobieniem zdjecia i po
w M drabinka pomiaru swiatła
no i dosyc przyjazne menu
podobno fz50 jest jeszcze lepszy
miałem kiedys canona s2 bardzo kiepski
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.