PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie są te opuszczone szklarnie na sesje



Brassai
17-09-2019, 21:09
Gdze takie są. Wiadomo, nikt nie zdradzi, ale coraz więcej sesji w tych modnych szklarniach.

yasiu18
17-09-2019, 21:19
Przykro nam, ale my wiemy tylko o nie jeb. szklarniach. Ale te cię pewnie nie interesują.

Brassai
17-09-2019, 21:23
Szczerze, to żadne mnie nie interesują, bo to jest już bardzo oklepane. Irytuje tylko, że nie znam takiej i nie ma jak się dowiedzieć. Ale inni jakoś się dowiadują, bo coraz więcej takich sesji. Robi się z tego jakiś klub wtejamniczonych z możliwościami i kontaktami.

PM.M
17-09-2019, 21:25
Aha... czyli interesuje Cię coś, co Cię nie interesuje. Ciekawe.

nikoniarz
17-09-2019, 21:38
Trzeba sobie zasłużyć na pewne informacje :p

krzysztofz24
17-09-2019, 21:51
Ale o so chodzi?





Pisownia celowa:-).

yasiu18
17-09-2019, 21:53
No o szklarnie. Czytaj z kumaniem :D

akustyk
17-09-2019, 21:53
niech ktos sie kopnie po orzeszki, ja podam piwko z lodowki...

krzysztofz24
17-09-2019, 22:35
No o szklarnie. Czytaj z kumaniem :D

Ze niby kolekcje obiektywow do body:mrgreen:?


;-).

jurkarol
17-09-2019, 22:40
I jeszcze opuszczone stacje kolejowe! Też jest jakiś tajny klub znających miejsca!

crusiek
17-09-2019, 22:40
Szklarnia do Nikona jest spoko, po co ją opuszczać...

krzysztofz24
17-09-2019, 22:43
Szklarnia do Nikona jest spoko, po co ją opuszczać...

A moze to chodzi zeby jej nie upuszczac,
tej szklarni w sensie ofc, bo sie uszkodzi?

PM.M
17-09-2019, 22:59
Wy się tu wyśmiewacie, a kolega Brassaï już ma w dorobku takie zdjęcia http://www.artnet.com/artists/brassa%C3%AF/lacad%C3%A9mie-julian-artists-sketching-a-model-oq4MA7T1J_OyUunB6-eDnQ2 i szuka nowych miejsc na sesje. Myślę, że najlepiej koło Paryża.

yasiu18
18-09-2019, 06:14
Ja jestem bardziej wtajemniczony i wiem jeszcze, gdzie są pola ze zbożem.

Obrazek2000
18-09-2019, 06:34
Widziałem tu nawet takich, co wiedzą gdzie są lasy i jeziora. Ba, jest nawet kilka osób, które wiedzą gdzie znaleźć niebo...

czarny75
18-09-2019, 07:30
To pewnie jakiś żydomasoński spisek z tym ukrywaniem szklarni..Proponuje kozetkę u psychologa.

Brassai
18-09-2019, 11:57
http://www.bo4go.com/2019/07/opuszczona-szklarnia-pulawy.html

hobbits
18-09-2019, 21:50
http://www.bo4go.com/2019/07/opuszczona-szklarnia-pulawy.html


Zajrzałem i...

Ich blog to magia koloru i fenomenalnych ujęć zrobionych zwykłym telefonem. BO4GO (Bohdan dla Gosi)
Wszystkie zdjęcia na blogu są zrobione i obrobione telefonem.



Wesoło. :)

Obrazek2000
19-09-2019, 07:50
Aaa, czyli taka reklama; niby że kontrowersja i tak dalej...
Upadek cywilizacji normalnie ;-)

hobbits
19-09-2019, 11:55
Wiele osób uważa, że każdy sposób jest dobry, żeby zyskać więcej lajków/subskrypcji/odwiedzin... Takie czasy ;)

jurkarol
19-09-2019, 12:15
Od początku było widać przecież prowokacje, dlatego ja o stacjach kolejowych ;)

myrele
19-09-2019, 12:25
Moze i prowokacja, ale ja juz pare razy pytalem sie autorow zdjec gdzie tjakies zdjecie jest zrobione.
Jeszcze mi nikt nie zdradzil lokacji

nikoniarz
19-09-2019, 12:28
Moze i prowokacja, ale ja juz pare razy pytalem sie autorow zdjec gdzie tjakies zdjecie jest zrobione.
Jeszcze mi nikt nie zdradzil lokacji

Może po prostu jest tego na tyle mało w stosunku do zainteresowania, że byłoby ciasno/tłoczno... A może właściciel sobie nie życzy... Powodów może być wiele.

chudy30
26-08-2020, 09:44
Niedaleko Stalowej Woli jest też opuszczona szklarnia, zobacz na kanale youtubowym project past

Pypeszt
26-08-2020, 16:53
Gość spamuje profesjonalnie.
Z tego co pamiętam to założyciel wątku nienawidzi robić zdjęć ślubnych.

Rafał_Sz
04-09-2020, 09:17
Gdze takie są. Wiadomo, nikt nie zdradzi, ale coraz więcej sesji w tych modnych szklarniach.

A te "jeb." to po co?

W kwestii szklarni - zacznij od tego: wiedza tajemna (https://pl.wikipedia.org/wiki/Google)