Zobacz pełną wersję : Gdzie są te opuszczone szklarnie na sesje
Gdze takie są. Wiadomo, nikt nie zdradzi, ale coraz więcej sesji w tych modnych szklarniach.
Przykro nam, ale my wiemy tylko o nie jeb. szklarniach. Ale te cię pewnie nie interesują.
Szczerze, to żadne mnie nie interesują, bo to jest już bardzo oklepane. Irytuje tylko, że nie znam takiej i nie ma jak się dowiedzieć. Ale inni jakoś się dowiadują, bo coraz więcej takich sesji. Robi się z tego jakiś klub wtejamniczonych z możliwościami i kontaktami.
Aha... czyli interesuje Cię coś, co Cię nie interesuje. Ciekawe.
nikoniarz
17-09-2019, 21:38
Trzeba sobie zasłużyć na pewne informacje :p
krzysztofz24
17-09-2019, 21:51
Ale o so chodzi?
Pisownia celowa:-).
No o szklarnie. Czytaj z kumaniem :D
niech ktos sie kopnie po orzeszki, ja podam piwko z lodowki...
krzysztofz24
17-09-2019, 22:35
No o szklarnie. Czytaj z kumaniem :D
Ze niby kolekcje obiektywow do body:mrgreen:?
;-).
jurkarol
17-09-2019, 22:40
I jeszcze opuszczone stacje kolejowe! Też jest jakiś tajny klub znających miejsca!
Szklarnia do Nikona jest spoko, po co ją opuszczać...
krzysztofz24
17-09-2019, 22:43
Szklarnia do Nikona jest spoko, po co ją opuszczać...
A moze to chodzi zeby jej nie upuszczac,
tej szklarni w sensie ofc, bo sie uszkodzi?
Wy się tu wyśmiewacie, a kolega Brassaï już ma w dorobku takie zdjęcia http://www.artnet.com/artists/brassa%C3%AF/lacad%C3%A9mie-julian-artists-sketching-a-model-oq4MA7T1J_OyUunB6-eDnQ2 i szuka nowych miejsc na sesje. Myślę, że najlepiej koło Paryża.
Ja jestem bardziej wtajemniczony i wiem jeszcze, gdzie są pola ze zbożem.
Obrazek2000
18-09-2019, 06:34
Widziałem tu nawet takich, co wiedzą gdzie są lasy i jeziora. Ba, jest nawet kilka osób, które wiedzą gdzie znaleźć niebo...
czarny75
18-09-2019, 07:30
To pewnie jakiś żydomasoński spisek z tym ukrywaniem szklarni..Proponuje kozetkę u psychologa.
http://www.bo4go.com/2019/07/opuszczona-szklarnia-pulawy.html
http://www.bo4go.com/2019/07/opuszczona-szklarnia-pulawy.html
Zajrzałem i...
Ich blog to magia koloru i fenomenalnych ujęć zrobionych zwykłym telefonem. BO4GO (Bohdan dla Gosi)
Wszystkie zdjęcia na blogu są zrobione i obrobione telefonem.
Wesoło. :)
Obrazek2000
19-09-2019, 07:50
Aaa, czyli taka reklama; niby że kontrowersja i tak dalej...
Upadek cywilizacji normalnie ;-)
Wiele osób uważa, że każdy sposób jest dobry, żeby zyskać więcej lajków/subskrypcji/odwiedzin... Takie czasy ;)
jurkarol
19-09-2019, 12:15
Od początku było widać przecież prowokacje, dlatego ja o stacjach kolejowych ;)
Moze i prowokacja, ale ja juz pare razy pytalem sie autorow zdjec gdzie tjakies zdjecie jest zrobione.
Jeszcze mi nikt nie zdradzil lokacji
nikoniarz
19-09-2019, 12:28
Moze i prowokacja, ale ja juz pare razy pytalem sie autorow zdjec gdzie tjakies zdjecie jest zrobione.
Jeszcze mi nikt nie zdradzil lokacji
Może po prostu jest tego na tyle mało w stosunku do zainteresowania, że byłoby ciasno/tłoczno... A może właściciel sobie nie życzy... Powodów może być wiele.
Niedaleko Stalowej Woli jest też opuszczona szklarnia, zobacz na kanale youtubowym project past
Gość spamuje profesjonalnie.
Z tego co pamiętam to założyciel wątku nienawidzi robić zdjęć ślubnych.
Rafał_Sz
04-09-2020, 09:17
Gdze takie są. Wiadomo, nikt nie zdradzi, ale coraz więcej sesji w tych modnych szklarniach.
A te "jeb." to po co?
W kwestii szklarni - zacznij od tego: wiedza tajemna (https://pl.wikipedia.org/wiki/Google)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.