Zobacz pełną wersję : [*] Peter Lindbergh
https://www.vogue.pl/a/peter-lindbergh-nie-zyje
cybulski
04-09-2019, 12:18
Jeden z moich ulubionych fotografów
Moich też. Odszedł jeden z nielicznych już gigantów fotografii.
https://www.facebook.com/peterlindberghofficial/
https://annarymsza.fotoblogia.pl/14297,peter-lindbergh-nie-zyje-odszedl-mistrz-fotografii-mody
cybulski
07-09-2019, 11:30
Na stronie Taschena jest teraz wznowienie za 60Euro https://www.taschen.com/pages/en/catalogue/photography/all/05793/facts.peter_lindbergh_a_different_vision_on_fashio n_photography.htm
Ja mam album 10 Women https://www.amazon.com/10-Women-Peter-Lindbergh/dp/3823814168
Ale okładkę mam inną, pewnie mam wcześniejsze wydanie.
Pokażcie może jego najlepsze, waszym zdaniem, zdjęcia.
Przeglądałem trochę na szybko w googlach i coś mnie nie ruszają. A opis na Vogue to już w ogóle tragedia. Co to znaczy, że jego zdjęcia cechował humanizm? Co to w ogóle jest? Jakieś puste hasła. Skoro był fotografem mody, to wiadomo, że w centrum był człowiek. Pustosłowie od dawna króluje. Wszędzie.
Pokażcie może jego najlepsze, waszym zdaniem, zdjęcia.
Przeglądałem trochę na szybko w googlach i coś mnie nie ruszają. A opis na Vogue to już w ogóle tragedia. Co to znaczy, że jego zdjęcia cechował humanizm? Co to w ogóle jest? Jakieś puste hasła. Skoro był fotografem mody, to wiadomo, że w centrum był człowiek. Pustosłowie od dawna króluje. Wszędzie.
W centrum mody jest ciuch a nie człowiek. Siadaj, pała.
Błaźnisz się więc lepiej nic nie mów już.
Wspaniałe argumenty. Wracaj bić pokłony przed każdym, kogo ogłoszą znanym, pięknym i mądrym. Może przed jakimś celebrytą z reality show. :)
- - - - kolejny post - - - - - -
W centrum mody jest ciuch a nie człowiek. Siadaj, pała.
I dlatego jest focony na manekinie. :) Choć po części modelki są manekinami i tak się je niestety często traktuje.
Pokażcie te dobre zdjęcia, czciciele Słowackiego (bo wielkim poetą był!). Byłoby to znacznie ciekawsze, niż cukrowanie, a i dobra okazja do zapoznania się z dorobkiem fotografa.
I dlatego jest focony na manekinie. :)
Nie xD Focony jest na ludziu, zgodnie z przeznaczeniem.
Ach Ci nikoniarze.
Jprdl co za żenada. Wpis o śmierci uznanego fotografa a tu taka podłoga. Umbra pokazujesz swój poziom więc sorry jesteś u mnie skreślony.
Bo widzisz Cybulski, nie kazdy jest klakierem, mi sie zdjecia Sp.Jegomoscia owszem podobaja, z zachwytu jednak lapek od klaskania sobie nie polamie. Ot taka mala roznica miedzy Toba i mna i przypuszczalnie kolegi Umbra.
Szanownych Panów Umbra i 6868 dodaje do ignorowanych.
.
Normalnie sie poryczalem i stoje ze wstydu w kacie.
spiritus
08-09-2019, 20:30
Człowiek umarł a Wy się kłócicie.
Temat zamykam.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.