PDA

Zobacz pełną wersję : [*] Peter Lindbergh



Lu
04-09-2019, 12:04
https://www.vogue.pl/a/peter-lindbergh-nie-zyje

cybulski
04-09-2019, 12:18
Jeden z moich ulubionych fotografów

Jacek_Z
07-09-2019, 10:47
Moich też. Odszedł jeden z nielicznych już gigantów fotografii.

https://www.facebook.com/peterlindberghofficial/

https://annarymsza.fotoblogia.pl/14297,peter-lindbergh-nie-zyje-odszedl-mistrz-fotografii-mody

cybulski
07-09-2019, 11:30
Na stronie Taschena jest teraz wznowienie za 60Euro https://www.taschen.com/pages/en/catalogue/photography/all/05793/facts.peter_lindbergh_a_different_vision_on_fashio n_photography.htm

Jacek_Z
07-09-2019, 20:27
Ja mam album 10 Women https://www.amazon.com/10-Women-Peter-Lindbergh/dp/3823814168
Ale okładkę mam inną, pewnie mam wcześniejsze wydanie.

Umbra
07-09-2019, 21:16
Pokażcie może jego najlepsze, waszym zdaniem, zdjęcia.
Przeglądałem trochę na szybko w googlach i coś mnie nie ruszają. A opis na Vogue to już w ogóle tragedia. Co to znaczy, że jego zdjęcia cechował humanizm? Co to w ogóle jest? Jakieś puste hasła. Skoro był fotografem mody, to wiadomo, że w centrum był człowiek. Pustosłowie od dawna króluje. Wszędzie.

matbe
08-09-2019, 10:20
Pokażcie może jego najlepsze, waszym zdaniem, zdjęcia.
Przeglądałem trochę na szybko w googlach i coś mnie nie ruszają. A opis na Vogue to już w ogóle tragedia. Co to znaczy, że jego zdjęcia cechował humanizm? Co to w ogóle jest? Jakieś puste hasła. Skoro był fotografem mody, to wiadomo, że w centrum był człowiek. Pustosłowie od dawna króluje. Wszędzie.

W centrum mody jest ciuch a nie człowiek. Siadaj, pała.

Umbra
08-09-2019, 10:42
Błaźnisz się więc lepiej nic nie mów już.


Wspaniałe argumenty. Wracaj bić pokłony przed każdym, kogo ogłoszą znanym, pięknym i mądrym. Może przed jakimś celebrytą z reality show. :)

- - - - kolejny post - - - - - -


W centrum mody jest ciuch a nie człowiek. Siadaj, pała.

I dlatego jest focony na manekinie. :) Choć po części modelki są manekinami i tak się je niestety często traktuje.


Pokażcie te dobre zdjęcia, czciciele Słowackiego (bo wielkim poetą był!). Byłoby to znacznie ciekawsze, niż cukrowanie, a i dobra okazja do zapoznania się z dorobkiem fotografa.

matbe
08-09-2019, 11:28
I dlatego jest focony na manekinie. :)
Nie xD Focony jest na ludziu, zgodnie z przeznaczeniem.
Ach Ci nikoniarze.

6868
08-09-2019, 15:04
Jprdl co za żenada. Wpis o śmierci uznanego fotografa a tu taka podłoga. Umbra pokazujesz swój poziom więc sorry jesteś u mnie skreślony.



Bo widzisz Cybulski, nie kazdy jest klakierem, mi sie zdjecia Sp.Jegomoscia owszem podobaja, z zachwytu jednak lapek od klaskania sobie nie polamie. Ot taka mala roznica miedzy Toba i mna i przypuszczalnie kolegi Umbra.

6868
08-09-2019, 19:39
Szanownych Panów Umbra i 6868 dodaje do ignorowanych.

.

Normalnie sie poryczalem i stoje ze wstydu w kacie.

spiritus
08-09-2019, 20:30
Człowiek umarł a Wy się kłócicie.

Temat zamykam.