PDA

Zobacz pełną wersję : [pytanie] Gdzie na MAZURY ???



czarny
24-06-2007, 15:26
Pomocy!
Nigdy w zyciu nie bylem w tamtych terenach.

Rowniez nie chcialbym zle trafic.

Zaproponujcie mi jakies ciekawe miejsca...

Bardzo bardzo dziekuje!!

_adam_t
24-06-2007, 15:46
A może byś bardziej sprecyzował czego szukasz?
Czy szukasz miejsca w miarę cichego i spokojnego czy może masz ochotę dreptać z tłumami turystów???

czarny
24-06-2007, 16:08
Miejsce niekoniecznie musi byc odludne.. ale nie przepelnione. Przedewszystkim ciekawe widoki.

_adam_t
24-06-2007, 21:09
Ja co prawda ostnie dwa lata nigdzie nie wyjeżdzałem :( . Ale w tym roku w sierpniu moja córa skończy 2 lata więc może gdzieś się wyrwę na weekend :) .
Ale wcześniej chyba trzy kolejne lata jeździłem do miejscowości Ogonki. Dokładnie 6 km od Węgorzewa jakieś dwadzieścia kilka od Giżycka. Tereny super, w sumie okolica cicha i spokojna a i dobre miejsce na dalsze wypady :) .
Jak na mój gust po prostu super.
Pozdrawiam

Bartek-Kacper
25-06-2007, 22:15
Pomocy!
Nigdy w zyciu nie bylem w tamtych terenach.

Rowniez nie chcialbym zle trafic.

Zaproponujcie mi jakies ciekawe miejsca...

Bardzo bardzo dziekuje!!

Dobrze trafiłeś :) Pochodzę z Mazur a dokładniej z Ełku i dalej patrząc tereny Giżycka i Orzysza.Osobiście bym polecił Ełk i jego okolice ( Malinówka, Sajzy, Piaski ).Bardzo piękne krajobrazy, klimat i co będę się rozpisywał - po prostu skorzystaj z mojej rady a nie będziesz żałował.
Lepiej na Mazury niż nad morze :)

szymkowsky
25-06-2007, 22:39
Jezeli kiedys przeszlo Ci przez mysl wziecie lajby (jezeli sam nie plywasz, moze masz znajomych z patentem), to chyba nie ma piekniejszych wakacji...

bobo
08-07-2007, 20:39
Mieszkam w Olsztynie i uwazam, ze jezeli chcesz zobaczyc Mazury i troche pofocic to tylko na splyw Krutynia (kajakowy ) min 5 dni. Super okolice, scisly rezerwat przyrody itp. Posiedzenie gdzies nad jeziorkiem to nie to. posluchaj mnie a nie pozalujesz - obiecuje.

sailor
08-07-2007, 21:04
Jezeli kiedys przeszlo Ci przez mysl wziecie lajby (jezeli sam nie plywasz, moze masz znajomych z patentem), to chyba nie ma piekniejszych wakacji...

pod warunkiem ze nie w sezonie .. neisety mazury staly sie modne i w sezonie na szlaku wielkich jezior ciasniej i glosniej niz na love parade ..
choc zawsz emozna sie wybrac w okoloce stref ciszy lub zboczyc ze szlaku w okolice augostowa na przykald .. albo jakies wigry i okolice

motyl
09-07-2007, 11:40
Puszcza Borecka, miejscowość Czerwony Dwór. Sporo jezior i zwierzyny. Lasy liściaste. Tylko ostrzegam kompletne odludzie.

iskierka
27-07-2007, 14:25
Ja z kolei jestem z Gołdapi i polecam Gołdap,jako baze wypadową.jest jeziorko,jest puszcza,jest rzeka,sa stawy, jest Piekna Góra-nie jest tam tłoczno-niedaleko sa Stańczyki,Rapa, dzikie tereny pod granicą w stronę Kosmidr(cudne miejsce,gdzie czas sie zatrzymał)albo w druga stronę wizajny az na suwalszczyznę-smolniki,cisowa góra,rutka tartak..po prostu super miejsce! i to wszystko w obszarze 70km:)