Zobacz pełną wersję : Aparat dla paniusi ;)
spiritus
01-07-2019, 18:36
Na początek zły dział... później gdzieś przeniosę.
Mój kolega bardzo kocha swoją dziewczynę. Na oko to tak do 1500 zł :twisted:
Chciałby jej kupić na urodziny aparat.
Co polecacie w takiej cenie dla takiej typowej panci?
Ot wycieczki, spacerki, kwiatuszki, pieski i bez jakiejś obróbki (chyba, że będzie chciała gdzieś w przyszłości) wsio na instagram.
Ja niestety w nowościach w tej półce cenowej nie jestem obeznany stąd pytanie.
Nie wiem czy lustro czy bezlustro... coś na wycieczki. Niech ma i się cieszy. Aaa.. żeby to nie wyglądało jak typowa małpka.
Nie musi być nikon.
Jakieś sugestie?
Olympus Pen pewnie :D
Wśród blogerek robił szaU :D
Może OLYMPUS E-PL8 + 14-42mm (ok. 1699zł.) Mieści się mniej więcej w budżecie, no i ładny jest. Taki dla paniusi ;)
edit: Qrcze, Krecik był szybszy :D
spiritus
01-07-2019, 18:47
Aaa własnie...
mimo, że paniusia to ogarnięta i szybko pojmuje pewne sprawy. Jak nie pojmie to siedzi dopóki nie pojmie :D
Gdyby się wkręciła to manuala ogarnie. Jak to ogarnie to możliwe, że w przyszłości będzie chciała obiektyw wymienić na jakiś jaśniejszy (jak jej wytłumaczę co i jak).
- - - - kolejny post - - - - - -
Kurde... olek ciekawy. Nawet bardzo.
Deadline mam do końca tygodnia.
Mój kolega bardzo kocha swoją dziewczynę. Na oko to tak do 1500 zł :twisted:
Słabo to wycenia ;)
Olympus EPL 8 z pancake kitem albo może Panasonic GX800 + 12-32 ?
Kobiety lubią mieć wypasiony smartfon w torebce, może połączenie z dobrym aparatem ?
Wiem, 1500 na coś takiego może być barierą .....
Swoją drogą kto dziś kupuje aparaty, ponoć słabo idzie sprzedaż ;-)
spiritus
03-07-2019, 15:41
Kurde... dość ciekawy ten olek.
Ma go ktoś tu na forum może?
Kurde... dość ciekawy ten olek.
Ma go ktoś tu na forum może?
Z tym konkretnym nie miałem styczności, ale jest podobny do serii E-M10. Obecnie posiadam E-M10 III, a miałem przez długi okres czasu E-M5 II i E-M1 II, także można powiedzieć,że "jakąś" styczność z olympusem miałem.
Sprzęt mały, kompaktowy, a przede wszystkim bardzo ładny i solidnie wykonany. Automat solidny, także dziewczyna nie musi się niczego uczyć. Przyzwoite kity 12-42 i 40-150 załatwiają wszystkie ogniskowe. Jeśli chodzi o spacery/wycieczki, będzie wystarczająca ilość światła na ciemne szkła.
Przede wszystkim sprzęt jest niezawodny i bardzo szybki. Nie wiem jak działa stabilizacja w tym konkretnym modelu, ale używając E-M5 II/E-M1 II,E-M10 III czasy rzędu 1" nie były problemem.
Kolekcjoner
05-07-2019, 00:20
M100 z kitem. Do ogarnięcia w tej cenie.
OLYMPUS E-PL8 myślę, że sprawdzi się idealnie. Moja kumpela ma i chwali sobie bardzo
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.