PDA

Zobacz pełną wersję : Kijew 15



jarek76
03-10-2005, 09:29
Znalazłem taki sprzęt w domu głęboko w szafie
Czy ten sprzęt jest coś wart, oczywiście nie chodzi mi o cenę. Mam ochote założyć do niego film i coś nim pstryknać
PS. To jest dopiero sprzęt obronny, zenit to przy nim wygląda jak zabawka

sailor
03-10-2005, 09:51
niezla optyak jesli byla robiona we wtorek :)
a tak serio to moga lekko nie trzymac czasy i mozesz miesc problemy z przesuwem filmu ale jesli to jest ok to niepowinno byc problemu .. najtanszy film kosztuje kolo 8pln .. zaloz wywolaj i sie przekonaj :D

radekg
03-10-2005, 22:07
Znalazłem taki sprzęt w domu głęboko w szafie
Czy ten sprzęt jest coś wart, oczywiście nie chodzi mi o cenę. Mam ochote założyć do niego film i coś nim pstryknać
PS. To jest dopiero sprzęt obronny, zenit to przy nim wygląda jak zabawka

He he.. A widziales Kieva 60?? .. Niemniej odpowiadajac na Twoje pytanie. Jesli jest robiona z dokladnoscia innych Kievow to po tak dlugim czasie ( a nawet bez tego ) mozliwe ze bedziesz musial oddac go do regulacji.
Ja sam swoja 60tke jutro zanosze do regulacji. Nakladajace sie klatki, przy naciaganiu migawki w pewnym momencie robi sie dziura na szerokosc pol palca co zadymia negatyw itp.
Poszukaj w googlach hasla "kievaholic". moze tam znajdziesz cos na temat swojej maszyny.

Pozdrawiam,
Radek.

dRUId
08-10-2005, 19:58
Mam 19-stkę, to jest mala różnica, ale mało istotna. To prawda może bys problem z trzymaniem czasów. Jeśli chodzi o nakładanie to myślę, że jeśli nie było zrobione zbyt dużo filmów to nie powinno być problemu. Główny to czasy. To zmora wśród rosyjskich.

bob*
16-06-2006, 23:34
Odświerzając temat zapytam: którego Nikona kopią jest Kijew 19?

Smurf
17-06-2006, 00:14
Żadnego. Ma tylko bagnet Nikona.