Zobacz pełną wersję : Numer na kartę
Za miesiąc, dwa kończy mi się abonament w Orange i rozglądam się za czymś na kartę. Tak na szybko podpasowalo mi Virginmobile i ich oferta nielimitowane smsy rozmowy i internet 15 giga za 25 zł, ale może coś jeszcze innego będzie? Ktoś coś może polecić?
Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
Viking jest super, robisz stałe zlecenie i zapominasz o doładowaniach.
Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Ale w orange masz przecież też 25zł za nolimit i net 15gb.
Niby tak, ale chciałbym coś nowego wypróbować :)
Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
Premium Mobile. Za 25 zeta też wsio za free i jakieś tam 20G chyba, ale za to umowa co miesiąc odświeżana więc w każdej chwili możesz zrezygnować. Ja mam tam jedna kartę i nie mam problemu.
Premium Mobile. Za 25 zeta też wsio za free i jakieś tam 20G chyba, ale za to umowa co miesiąc odświeżana więc w każdej chwili możesz zrezygnować. Ja mam tam jedna kartę i nie mam problemu.A jak z zasięgiem?
Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
Na Plusie więc nie narzekam...
A jak z zasięgiem?
Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
Miałem Play teraz mam 3 karty w PM . Internet i zasięg bez porównania lepszy.
Virgin mobile z, tego co się, orientuje korzysta z nadajników Playa... No nic dzięki za opinie
Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.