PDA

Zobacz pełną wersję : Numer na kartę



dvd_100
21-04-2019, 09:59
Za miesiąc, dwa kończy mi się abonament w Orange i rozglądam się za czymś na kartę. Tak na szybko podpasowalo mi Virginmobile i ich oferta nielimitowane smsy rozmowy i internet 15 giga za 25 zł, ale może coś jeszcze innego będzie? Ktoś coś może polecić?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

avatarr
21-04-2019, 10:32
Viking jest super, robisz stałe zlecenie i zapominasz o doładowaniach.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

ksh
21-04-2019, 11:03
Ale w orange masz przecież też 25zł za nolimit i net 15gb.

dvd_100
21-04-2019, 11:14
Niby tak, ale chciałbym coś nowego wypróbować :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Zetec
24-04-2019, 07:54
Premium Mobile. Za 25 zeta też wsio za free i jakieś tam 20G chyba, ale za to umowa co miesiąc odświeżana więc w każdej chwili możesz zrezygnować. Ja mam tam jedna kartę i nie mam problemu.

dvd_100
28-04-2019, 20:53
Premium Mobile. Za 25 zeta też wsio za free i jakieś tam 20G chyba, ale za to umowa co miesiąc odświeżana więc w każdej chwili możesz zrezygnować. Ja mam tam jedna kartę i nie mam problemu.A jak z zasięgiem?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Zetec
29-04-2019, 15:45
Na Plusie więc nie narzekam...

manfred
29-04-2019, 17:11
A jak z zasięgiem?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
Miałem Play teraz mam 3 karty w PM . Internet i zasięg bez porównania lepszy.

dvd_100
29-04-2019, 20:50
Virgin mobile z, tego co się, orientuje korzysta z nadajników Playa... No nic dzięki za opinie

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka