Zobacz pełną wersję : oneblade
spiritus
16-04-2019, 14:51
Ktoś używa?
Warto 120 na to wydać?
Swoim braunem 3010s muszę się nagimnastykować trochę aby brodę podrównać. No i nie wycina na gładko tak jakbym chciał.
Ktoś używa?
Warto 120 na to wydać?
Swoim braunem 3010s muszę się nagimnastykować trochę aby brodę podrównać. No i nie wycina na gładko tak jakbym chciał.ja tego używam, jest całkiem spoko... ja brody nie mam... generalnie to nie lubię się golić i czasami mam trochę dłuższy zarost i golenie tego zwykła maszyna nie było przyjemne i tutaj właśnie jest dobry ten oneblade... szybko ścina prawie do gładkiego bo po maszynce to dopiero jest gładko... ma to też takie nakładki 1mm 2mm i jeszcze jakieś i tym też można się fajnie ogolić tu i ówdzie bez strachu i zacięcie [emoji6] ... jedyne co mnie trochę denerwuje to że tego nozyka co tnie nie można obrócić bo można golić w jedna i druga stronę i bateria trzyma wieki. Czy warto za 120? wydaje mi się że tak
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.