PDA

Zobacz pełną wersję : D5000 jak wykonać "Time-Lapse".



Criz
15-04-2019, 20:11
Witam, ostatnio nabyłem wężyk spustowy do swojego Nikona i chciałem spróbować coś z timelapsem.

yasiu18
15-04-2019, 22:28
No to czekamy na tutorial i efekty. Powodzenia.

gremed
16-04-2019, 11:50
A wpisałeś w Google sekwencję słów: "jak wykonać timelapse" czy wpisać za Ciebie?
Ok. Wpisuję. Tutaj masz temat z Nikoniarzy; https://forum.nikoniarze.pl/threads/215797-Jak-zrobic-dobre-timelapse?highlight=timelapse,
tutaj drugi https://forum.nikoniarze.pl/threads/189698-Jaki-zestaw-do-timelapse?highlight=timelapse.
Tematów pisanych i poradników video jest cała masa. Można to w sumie tutaj wszystko przepisać, ale ... po co.
2363023630