Windschatten
15-04-2019, 14:55
Witam, poszukuję statywu do 200zł, za tą kwotę ciężko dostać coś sensownego, ale nie chcę przeznaczać na statyw więcej pieniędzy. Mam nikona D5000 z obiektywem 18-105mm, znalazłem takie dwie oferty:
https://allegro.pl/oferta/statyw-foto-z-glowica-kulowa-do-panoramowania-7390078956?bi_s=ads&bi_m=showitem%3Aactive&bi_c=OWQzZDA1ZGYtODJkYy00NmY0LTgzYzAtOWI5ZmY5MGRkY ThkAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=bb7bf9fc-dbe4-4e0e-a686-528f553044be
https://allegro.pl/oferta/statyw-do-aparatu-z-obrotowa-glowica-hedysn-7793172532
Który z nich będzie lepszy, co możecie polecić? Zależy mi na odwracanej głowicy do zdjęć makro.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
https://allegro.pl/oferta/statyw-foto-z-glowica-kulowa-do-panoramowania-7390078956?bi_s=ads&bi_m=showitem%3Aactive&bi_c=OWQzZDA1ZGYtODJkYy00NmY0LTgzYzAtOWI5ZmY5MGRkY ThkAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=bb7bf9fc-dbe4-4e0e-a686-528f553044be
https://allegro.pl/oferta/statyw-do-aparatu-z-obrotowa-glowica-hedysn-7793172532
Który z nich będzie lepszy, co możecie polecić? Zależy mi na odwracanej głowicy do zdjęć makro.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.