PDA

Zobacz pełną wersję : EXPOzycja 2019



manfred
09-04-2019, 10:08
Cześć za kilka tygodni a dokładnie 9-10.05 w Krakowie odbywa się ak jak w temacie EXPOzycja 2019. Czy ktoś był wcześniej na tego typu imprezie i może podzielić się spostrzeżeniami. Warto jechać czy jednak odpuścić sobie.

Tullusion
09-04-2019, 13:37
Byłem rok temu na pierwszej EXPOzycji, w tym roku również się wybieram. Trudno mi porównać te targi do innych imprez fotograficznych, bo niezmiernie rzadko na nie przychodzę. Moim zdaniem warto się przejść w odwiedziny do Tauron Areny, ale koniecznie z workiem kart pamięci i co najmniej jednym korpusem w torbie. Zeszłym razem można było do woli próbować szkieł prawie wszystkich producentów. Przypominam sobie, że sporo portretów opublikowanych na Nikoniarzach na przełomie maja i czerwca ubiegłego roku pochodziło właśnie z EXPOzycji. Oprócz tego, ogromną wartością targów będą prelekcje i spotkania ze znanymi w branży. Z tego co pamiętam, istniała możliwość zakupu wybranych produktów.

manfred
11-04-2019, 13:38
W takim razie postaram się być pierwszego dnia a jak się spodoba to i o drugi zahaczę.