PDA

Zobacz pełną wersję : Jezioro Międzybrodzkie



Papercont
08-04-2019, 12:04
Cześć, wybieram się niedługo nad jezioro międzybrodzkie odpocząć w weekend, oczywiście jeśli pogoda dopisze. Jest ktoś z tych okolic? Myślę, że miejsca do fotografii mi tam nie braknie, ale chciałbym jeszcze podpytać o jakieś okoliczne atrakcje.

avatarr
09-04-2019, 17:36
Góra Żar,

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

avatarr
09-04-2019, 18:35
Przegibek,


Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

jo44
09-04-2019, 20:20
Kozubnik? :)

avatarr
09-04-2019, 20:41
Kozubnik jest w remoncie jeszcze, chyba.
Zapora w Tresnej jeszcze.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Merystep
19-06-2019, 10:47
Myślę, że nie trzeba wiele szukać. Jeśli chodzi o atrakcje tutaj jest strona internetowa (https://net-studio.pl/atrakcje-bielska-bialej/)z fajnym opisem atrakcje w Bielsku.