PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję labu



nazir_altamar
02-04-2019, 22:08
Cześć,
czy może ktoś z szanownych forumowiczów może polecić lab który oferuje wydruki (z montażem na piance lub czymś podobnym, wydruki na płótnie, wydruki ze szkłem akrylowym, wydruki na metalu i inne.
Chodzi mi o bardzo wysoką jakość produktów. Zostaje tylko zagranica (https://www.loxleycolour.com/walldisplay) czy w kraju też coś znajdę?

sruba
03-04-2019, 10:36
Cześć,
czy może ktoś z szanownych forumowiczów może polecić lab który oferuje wydruki (z montażem na piance lub czymś podobnym, wydruki na płótnie, wydruki ze szkłem akrylowym, wydruki na metalu i inne.
Chodzi mi o bardzo wysoką jakość produktów. Zostaje tylko zagranica (https://www.loxleycolour.com/walldisplay) czy w kraju też coś znajdę?

Najwyższa jakość i bardzo kompleksowa obsługa, podejście bardzo indywidualne, więc zrobisz co chcesz - Lablab w Krakowie. http://www.lablab.pl

La
07-04-2019, 21:02
Niby w Krakowie masz najbliżej, ale dzisiaj odległość to nie problem. Ja robie tu: https://studiogamut.pl