Zobacz pełną wersję : Jaki rejestrator jazdy?
artur0372
29-03-2019, 23:29
Szukam budżetowego rejestratora, możecie co polecić do 200zł.?
Ktoś ma takiego Blaupunkta (https://allegro.pl/oferta/rejestrator-samochodowy-bp-2-1-fhd-blaupunkt-7026037323?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=ODRjZDUyMWQtNjI4OS00NzJjLThlZWMtMTU3Y2IxNDk4N GRkAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=31d0ba58-05b3-4e7e-89be-46a788be46c1) albo XBLITZA (https://allegro.pl/oferta/xblitz-z9-samochodowy-rejestrator-trasy-jazdy-7815637799?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=MTZjOThmMGItMDc5OC00NTFkLWExZjgtMDVjOTU5M2ZiN WI1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=9b4bce07-e467-4135-b4b1-92543a802769)?
Mogą być tańsze :-)
Najtaniej to darmowa appka do fona np jakieś DriveCamRecorder :)
Szukam budżetowego rejestratora, możecie co polecić do 200zł.?
Ktoś ma takiego Blaupunkta (https://allegro.pl/oferta/rejestrator-samochodowy-bp-2-1-fhd-blaupunkt-7026037323?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=ODRjZDUyMWQtNjI4OS00NzJjLThlZWMtMTU3Y2IxNDk4N GRkAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=31d0ba58-05b3-4e7e-89be-46a788be46c1) albo XBLITZA (https://allegro.pl/oferta/xblitz-z9-samochodowy-rejestrator-trasy-jazdy-7815637799?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=MTZjOThmMGItMDc5OC00NTFkLWExZjgtMDVjOTU5M2ZiN WI1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=9b4bce07-e467-4135-b4b1-92543a802769)?
Mogą być tańsze :-)
Niestety te tanie są bardzo kiepskie w nocy. Rozglądnij się za jakimś DOD-em lub MIO.
artur0372
30-03-2019, 00:22
Właśnie przeglądam YT i ten XBLITZ nie jest taki ostatni.
Lepszy obraz w nocy dają tylko te blisko 1tys.
Te po 300-600zł. nie są wcale lepsze od XBLITZA. Cenę podbijają gps-y itp.
Chyba się zdecyduję.
Jeszcze ten jest dosyć ok https://allegro.pl/oferta/metalowa-kamera-samochodowa-rejestrator-jse-cdr153-6580901235
Dzień (https://www.youtube.com/watch?v=Yww7qASqL-8)
Noc (https://www.youtube.com/watch?v=HONDqT5XlgQ)
Przerabiałem dwa typy jeden kamera z podstawką oraz drugi lusterko z kamerą. Ta druga opcja dla mnie wydała się najlepsza. W tym jest też kamera cofania i wyświetlacz w lusterku. Jak dobrze pamietam to dałem właśnie coś około 250pln. Jak chcesz to poszukam nazwy
Mio, już te od ok. 400zl dają radę w nocy.
zobacz tu https://www.morele.net/fotografia-i-kamery/kamery/kamery-samochodowe-652/?q=rejestrator
artur0372
30-03-2019, 00:40
Nie chcę na lusterko.
sokolnik
31-03-2019, 12:04
Ja używam Overmax z allegro i sobie chwalę :) nagrywa i już, nie musi nagrywać w 4K przecież a w nocy i tak mało jeżdżę a nie będę inwestować w kamerkę dużo więcej kasy by tylko trochę było lepiej widać w nocy :) chociaż, to każdego indywidualna sprawa :)
Wysłane z mojego Hułałeja
artur0372
31-03-2019, 16:08
Ja używam Overmax z allegro...
Miałem Overmaxa też z allegro tego za 99zł. Po tygodniu siadł zasilacz a m-c temu czyli około roku używania padł rejestrator.
sokolnik
31-03-2019, 16:20
Ja mam taki który kosztowal więcej, jakieś 200 zł około. Działa do tej pory, nic się nie wiesza, nagrywa w pętli cały czas podłączony do zapalniczki. Działa elegancko.
Wysłane z mojego Hułałeja
artur0372
31-03-2019, 17:39
Już zamówiłem tego XBLITZA https://www.oleole.pl/rejestratory-jazdy/xblitz-rej-sam-z9-karta-pamieci-xblitz.bhtml
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.