Zobacz pełną wersję : D40 + Sigma 70-300mm f/4-5,6 APO DG Macro
Figaro1985
19-06-2007, 19:57
D40 + Sigma 70-300mm f/4-5,6 APO DG Macro??
Czy aparat ten będzie bez problemowo współdziałał z tym obiektywem...??
Potrzebuję szybkiej informacji...!! :)
Będzie działał bezproblemowo... Jednak będziesz zmuszony ostrzyć ręcznie...
Figaro1985
19-06-2007, 20:16
No cóż trudno się mówi, ale za tą cenę nie zakupję nikkora...
A jak oceniasz ten obiektyw...??
Figaro1985
19-06-2007, 20:28
Jest ktoś w stanie jakos ocenić obiektyw "Sigma 70-300mm f/4-5,6 APO DG Macro"...??
Jacek Wrzesińsk
19-06-2007, 20:32
No cóż trudno się mówi, ale za tą cenę nie zakupję nikkora...
A jak oceniasz ten obiektyw...??
Jak chcesz zoma do d40 to bierz z AF-S ,chociażby 55-200 jest w podobnej cenie,pójdziesz w plener to się zapłaczesz przy ręcznym ostrzeniu jak będziesz chciał szybko zdjęcie zrobić tą sigmą
Figaro1985
19-06-2007, 20:51
Ogólnie potrzebuję dobrego teleobiektywu w dobrej cenie... hmm... a nie łatwo chyba taki znależć... :(
ale ten 55-200 będzie pewnie nadawał do robienia fot na okęciu...
Jacek Wrzesińsk
19-06-2007, 20:57
Ogólnie potrzebuję dobrego teleobiektywu w dobrej cenie... hmm... a nie łatwo chyba taki znależć... :(
ale ten 55-200 będzie pewnie nadawał do robienia fot na okęciu...
A czemu by się nie miał nadawać,pewnie że będzie się nadawał !:-D
GrzegorzPPP
19-06-2007, 20:58
w sigmie jest dość ciężko samemu wyostrzyć, idź za radą kolegów i bierz 55-200. Pozatym między 200 a 300 nie ma aż tak kolosalnej różnicy
Figaro1985
19-06-2007, 21:31
Dzięki wielkie :)
Figaro1985
19-06-2007, 21:34
chodzi o tego nikkora http://nikon.pl/product/pl_PL/products/broad/1119/overview.html
czy o tego http://nikon.pl/product/pl_PL/products/broad/1065/overview.html
Ten z VR jest ok 500-600zł droższy, jest nowszy i ma stabilizację...
Maciek321
20-06-2007, 11:47
Jest ktoś w stanie jakos ocenić obiektyw "Sigma 70-300mm f/4-5,6 APO DG Macro"...??
Witam.
Tu masz zdjecia robione tym obiektywem.
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=15898&page=8
Miałem porownanie z Sigmą DL 75-300 (strasznie stara)
i z nikkorem 70-300 w obydwu bardzo duza aberracja.
Ta Sigma jest najlepsza w tej klasie, ale kosztuje więcej niz oba pozostałe.
Jacek Wrzesińsk
20-06-2007, 19:05
chodzi o tego nikkora http://nikon.pl/product/pl_PL/products/broad/1119/overview.html
czy o tego http://nikon.pl/product/pl_PL/products/broad/1065/overview.html
Wystarczy ci ten bez vr,kosztuje na allegro około 600-700 zł.Jak masz kasę to bierz z vr ale ten jak napisał już fireboy jest sporo droższy,więc to już zależy od Ciebie ile możesz wydać kasy.
moj znajomy podpial moja sigme pod swojego d40 i zniechecil sie brakiem AF.
kupil 55-200 nikkora.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.