PDA

Zobacz pełną wersję : Way Up North



--Arkadia--
16-02-2019, 10:49
Witajcie, czy rozważa ktoś wypad na kamp? Ewentualnie może ktoś z bywalców tego forum już był i mógłby się podzielić wrażeniami?

Nikonozaur
24-02-2019, 12:27
Co masz na myśli pisząc "wypad na kamp"? Tytuł wskazuje kierunek, ale chodzi o Koronowo, Władysławowo czy Biegun Pn? :)

Wind Mill
24-02-2019, 20:51
Co masz na myśli pisząc "wypad na kamp"?...
Podejrzewam iż przypuszczam, iż OP ma na mysli to:
"Europe's Wedding Photography Conference. Inspired. Committed. Now what?"
https://wayupnorth.co/

--Arkadia--
03-03-2019, 16:26
Wind Mill Dzięki, tak chodzi o to. Rozważa ktoś udział?