PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon p900 problem z obrazem w wizjerze



Beci35
23-01-2019, 23:29
Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć mi co mogło się stać w moim aparacie jw ...a mianowicie patrząc w wizjer , zamiast pełnego ekranu poglądowego od jakiegoś czasu mam obraz jak w kinie ... Zamiast pełnoekranowego podglądu robionego zdjęcia mam mały ekranik w dali z widokiem przyszłego zdjecia a w koło tego jakbym widziala wnętrze aparatu . Byłam u speców ale nie mieli pomysłu co mogło się stać . Na ekranie bocznym wysuwanym jest wszystko oki podgląd ma pełny ekran a wizjer niestety jakbym oglądała zdjęcie w ramce . Ktoś coś podpowie ? Mam miesiąc gwarancji więc może wysyłka do serwisu ?

jo44
24-01-2019, 00:06
Mam miesiąc gwarancji więc może wysyłka do serwisu ?
Nawet się nie zastanawiaj - pakuj i wysyłaj.

fubar
14-03-2019, 17:11
mam taki sam problem . Miesiąc był w naprawie i usterki wizjera nie usunięto .

kajbaj1506
17-03-2019, 21:26
Witam. Jestem tu nowy więc nie wiem dokładnie gdzie zacząć nowy wątek, a potrzebuję pilnie pomocy z moim aparatem Coolpix P900. Mianowicie, jestem amatorem co do fotografii, zmieniałem różne ustawienia w aparacie, robiłem normalnie zdjęcia, aby je porównywać. Po pewnym czasie zauważyłem, że mam mało baterii, mimo to ciągle bawiłem się ustawieniami. I tak po kilku minutach bateria padła, został wysunięty obiektyw, ponieważ korzystałem z zoom-a, podłączyłem aparat do ładowarki a tu nic.... Dioda ładowania nie mruga, włożyłem inną baterię, aby sprawdzić, czy będzie się ładować, ale również żadnej reakcji (dioda nie mruga, nie można włączyć aparatu, a obiektyw cały czas wysunięty). Proszę o pomoc, co mogło się stać, czy aparat nadaje się już do serwisu?